Atanmayı Bekleyen Ceren Hemşire Bakan Koca'ya İsyan Etti!

Atama bekleyen binlerce hemşireden birisi olan Ceren isimli hemşire Twitter hesabından paylaştığı video ile Sağlık Bakanı Fahrettin Koca'ya seslendi.

Atanmayı Bekleyen Ceren Hemşire Bakan Koca'ya İsyan Etti!

Binlerce sağlıkçı atanmayı beklerken genç bir hemşirenin sosyal medya hesabından yaptığı paylaşım dikkat çekti.

TIKLAYIN

Atanmayı bekleyen Ceren isimli genç hemşire, damar yolu açtığı videoyu paylaşarak Sağlık Bakanı Fahrettin Koca'ya seslendi. Genç hemşire paylaşımında "Bakanım beni artık atar mısınız?" ifadelerini kullandı. 

Güncelleme Tarihi: 10 Ekim 2020, 16:35
YORUM EKLE
YORUMLAR
Fizyoo
Fizyoo - 1 hafta Önce

Meali:Ben kpssden 70 alabilecek bilgi ve zeka düzeyine sahip değilim.Şimdi korona falan derken fırsattan istifade edip zar zor alabildiğim 50-60 puanla atanmak istiyorum.

Hemşire
Hemşire - 2 hafta Önce

Atanmanın yolu belli, şov yapmaya gerek yok

Hemşire
Hemşire - 1 hafta Önce

Yapılan hareket meslek etiğine yakışmıyor bu şekilde hak istenmez zaten Türkiye de hemşirelik mesleği yapabilmeniz için lisans mezunu olmanız gerekiyor çok yerinde bir karar olduğu bu arkadaş gösteriyor ergen yaşında çocuklar kendine bakamazken insan sağlığını teslim etmek sıkıntı doğuracak bir durum öğretmenlik ,mühendislik, tıp ,eczacılık ,veterinerlik , hukuk vb bir sürü meslek lisans düzeyinde hemşirelik saygın ve ciddi bir meslek arkadaşımız bunu kanıtlamış

Garip
Garip - 2 hafta Önce

Otur KPSS çalış ...

Hemsire
Hemsire - 1 hafta Önce

Napsin .cocuk işte.

Haydi Eller Havaya
Haydi Eller Havaya - 1 hafta Önce

Saçma sapan show yapıyor aklınca muhalefet de görecek işe alacak

Kaç puan almış
Kaç puan almış - 1 hafta Önce

Ceren kardeş atananadın mı sen kaç puan aldın hadi söyle bilelim

Uzm dr
Uzm dr - 1 hafta Önce

Nasıl bir şey anlamadım salgın döneminde okulllar kapailiyken halen de ne olacağı belli değilken haftada 2gun okula gideceklerken çok acil ihtiyacım gibi 20 bin öğretmen ataması yapılıyor buda yetmezmiş gibi 50 bin öğretmen norm kadro fazlası depoda bekliyor işe gitmeden maaş alıyorlar bu salgın döneminde sağlık çalışanları nin personel yetersizliğinden anası ağlıyor ben bu kafayı anlamadim


SIRADAKİ HABER