Atanmayı Bekleyen Ceren Hemşire Bakan Koca'ya İsyan Etti!

Atama bekleyen binlerce hemşireden birisi olan Ceren isimli hemşire Twitter hesabından paylaştığı video ile Sağlık Bakanı Fahrettin Koca'ya seslendi.

Personel Alımı 10.10.2020, 13:25 10.10.2020, 16:35 Güler Sağlam
Atanmayı Bekleyen Ceren Hemşire Bakan Koca'ya İsyan Etti!

Binlerce sağlıkçı atanmayı beklerken genç bir hemşirenin sosyal medya hesabından yaptığı paylaşım dikkat çekti.

TIKLAYIN

Atanmayı bekleyen Ceren isimli genç hemşire, damar yolu açtığı videoyu paylaşarak Sağlık Bakanı Fahrettin Koca'ya seslendi. Genç hemşire paylaşımında "Bakanım beni artık atar mısınız?" ifadelerini kullandı. 

Yorumlar (11)
Fizyoo 3 ay önce
Meali:Ben kpssden 70 alabilecek bilgi ve zeka düzeyine sahip değilim.Şimdi korona falan derken fırsattan istifade edip zar zor alabildiğim 50-60 puanla atanmak istiyorum.
Hemşire 3 ay önce
Atanmanın yolu belli, şov yapmaya gerek yok
Hemşire 3 ay önce
Yapılan hareket meslek etiğine yakışmıyor bu şekilde hak istenmez zaten Türkiye de hemşirelik mesleği yapabilmeniz için lisans mezunu olmanız gerekiyor çok yerinde bir karar olduğu bu arkadaş gösteriyor ergen yaşında çocuklar kendine bakamazken insan sağlığını teslim etmek sıkıntı doğuracak bir durum öğretmenlik ,mühendislik, tıp ,eczacılık ,veterinerlik , hukuk vb bir sürü meslek lisans düzeyinde hemşirelik saygın ve ciddi bir meslek arkadaşımız bunu kanıtlamış
Garip 3 ay önce
Otur KPSS çalış ...
Hemsire 3 ay önce
Napsin .cocuk işte.
Haydi Eller Havaya 3 ay önce
Saçma sapan show yapıyor aklınca muhalefet de görecek işe alacak
Kaç puan almış 3 ay önce
Ceren kardeş atananadın mı sen kaç puan aldın hadi söyle bilelim
Uzm dr 3 ay önce
Nasıl bir şey anlamadım salgın döneminde okulllar kapailiyken halen de ne olacağı belli değilken haftada 2gun okula gideceklerken çok acil ihtiyacım gibi 20 bin öğretmen ataması yapılıyor buda yetmezmiş gibi 50 bin öğretmen norm kadro fazlası depoda bekliyor işe gitmeden maaş alıyorlar bu salgın döneminde sağlık çalışanları nin personel yetersizliğinden anası ağlıyor ben bu kafayı anlamadim
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın
-5
açık
Günün Anketi Tümü
Sağlık Çalışanı olarak aldığınız maaş yaptığınız işin karşılığı mı?
Sağlık Çalışanı olarak aldığınız maaş yaptığınız işin karşılığı mı?