2019/5 Atamalarda Son Durum!

Sayın Cumhurbaşkanımız sağlıkçılarla yaptığı iftar programında 2019 yılı için 29689 sağlık personelinin alınacağını duyurmuştu.

2019/5 Atamalarda Son Durum!

Sayın Cumhurbaşkanımız sağlıkçılarla yaptığı iftar programında 2019 yılı için 29689 sağlık personelinin alınacağını duyurmuştu. 12 bin sağlık personelinin ataması ÖSYM tarafından yapıldı. Ancak geri kalan 17689 sağlık personelinin atamasının ne zaman yapılacağı ile ilgili çeşitli söylentiler dolaşmaya başladı. 

Ancak biz biliyoruz ki Sayın Cumhurbaşkanımız bir söz verdiyse kesinlikle o söz yerine getirilir. 17689 sağlık personelinin alımında en son durumun Cumhurbaşkanlığımızdan gelecek olan izin olduğu iznin gelir gelmez çalışmaların süratli bir şekilde bitirileceği belirtilmiştir. 

TIKLAYIN

BİNLERCE SAĞLIKÇI BU ALIMI BEKLEMEKTEDİR. 

Onbinlerce sağlık personelinin gözü kulağı 17689 sağlık personeli alımındadır. Sayın Bakanımız ikinci alım olacak olan 17689 sağlık personeli alımının Eylül en geç Ekim ayında yapılacağı bilgisini vermişti. Sağlık Bakanlığı Yönetim Hizmetleri Genel Müdürlüğü yapılacak alımla ilgili herhangi bir bilgi vermemesi ortalıkta çok çeşitli söylentilerin dolaşmasına vesile olmaktadır. 

Burda yapılması gereken Sağlık Bakanlığı Yönetim Hizmetleri Genel Müdürlüğünün 17689 sağlık personeli alım safahatının sitesinde duyurması olacağını düşünüyoruz. Ne zaman izin gelecek, geldimi gelmedimi, ÖSYM ye gittimi gitmedimi, klavuz ne zaman yayınlanacak gibi konuların Sağlık Bakanlığı Yönetim Hizmetleri Genel Müdürlüğü tarafından sitelerinde yayınlanması en makul bir konu olduğunu düşünüyoruz. Böylelikle onbinlerce sağlık personelinin kafalarındaki soru işaretleri de giderilmiş olacak. Atama bekleyen sağlık personeli de her söylentiye inanmayıp doğruları Bakanlık tarafından öğrenmiş olacaklardır. 

Güncelleme Tarihi: 23 Ekim 2019, 00:19

saglikpersonelihaber.net IOS ve Android Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel haberlerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

SaglikPersonelHaber.Net Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

SaglikPersonelHaber.Net IOS Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

Instagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE
YORUMLAR
lisans hem
lisans hem - 4 ay Önce

ayni cumhurbaskani ayni iftarda saglik meslek lisesi mezunu hemsireleri de bakanligimizda istihdam etmeliyiz dedi sayın editör

BİYOMEDİKAL CİHAZ TEKNİKERİ
BİYOMEDİKAL CİHAZ TEKNİKERİ - 4 ay Önce

BİYOMEDİKAL CİHAZ TEKNİKERKERİ KPSS İLE ALIM BEKLİYOR

SIRADAKİ HABER