2019/4'te en düşük puan ile yapılan atamalar

Sağlık Bakanlığının 12 bin sağlık personeli alımı tercih başvuruları sonuçları bugün açıklandı. ÖSYM tarafından KPSS 2019/4 ile yerleştirmesi yapılan adaylar içerisinde en düşük puanla atanan ünvan Perfüzyonist kadrosunda gerçekleşti. Perfüzyonist kadrosuna KPSS 61 puan ile bir aday atanmayı başardı.

2019/4'te en düşük puan ile yapılan atamalar

12 bin sağlık personeli alımı KPSS 2019/4 yerleştirmeleri bugün öğlen saatlerinde ÖSYM tarafından açıklandı. Atama sonrası 2019/4’de en düşük puan ile yapılan atamaların tamamının derlemesini yayınlıyoruz.

Açıklanan verilere göre, Ortaöğretim (Lise) mezunları arasından en düşük puan ile Çevre Sağlığı Teknisyeni kadrosuna atama yapılırken, Önlisanstan Sağlık Teknikeri (Eczane), Lisans bölümünden en düşük puanla atanan ise Perfüzyonist olarak yerleştirmesi yapıldı.

Önlisans bölümünden mezunlar içerisinde T.C. Sağlık Bakanlığı Iğdır Devlet Hastanesine 72.787 puan ile Sağlık Teknikeri(Eczane) kadrosuna atama yapılırken, Ortaöğretim bazında ise, Siirt Pervari İlçe Sağlık Müdürlüğü uhdesine Sağlık Teknisyeni(Çevre Sağlığı) kadrosuna 75.881 puan ile yerleştirme yapıldı. Lisans bölümünden mezun olarak 2019/4 ile en düşük atama yapılan unvan ise T.C. Sağlık Bakanlığı Batman Bölge Devlet Hastanesine Perfüzyonist kadrosuna 61.683 puan ile yapıldı. 

LİSANS'TAN EN DÜŞÜK PUAN İLE ATAMA YAPILAN KADROLAR

TIKLAYIN

ÖNLİSANS'TAN EN DÜŞÜK PUAN İLE ATAMA YAPILAN KADROLAR

ORTAÖĞRETİM'DEN EN DÜŞÜK PUAN İLE ATAMA YAPILAN KADROLAR      

Güncelleme Tarihi: 28 Ağustos 2019, 23:37

saglikpersonelihaber.net IOS ve Android Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel haberlerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

SaglikPersonelHaber.Net Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

SaglikPersonelHaber.Net IOS Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

Instagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER