12 bin alımda kaç ameliyathane teknikeri alımı olacak?

Sağlık Bakanlığı tarafından 12 bin kişilik alımın kılavuzunun beklenildiği bugünlerde, Bakanlık kaynaklarımızdan edindiğimiz branş bazlı alım sayılarını yayınlamaya devam ediyoruz. Bu kapsamda, önlisans düzeyinde ameliyathane teknikeri alımı için Bakanlığın planladığı alım sayısı da bugün itibariyle haber merkezimize ulaşmış durumda. Sağlık Bakanlığı tarafından alınacak 12 bin personel alımını ilk olarak duyurduğumuz 13 Mayıs 2019 tarihinden sonra edindiğimiz branş dağılımlarını yayınlamaya devam edeceğiz. İşte detaylar..

12 bin alımda kaç ameliyathane teknikeri alımı olacak?

Sağlık Bakanlığı tarafından 12 bin kişilik alımın kılavuzunun beklenildiği bugünlerde, Bakanlık kaynaklarımızdan edindiğimiz branş bazlı alım sayılarını yayınlamaya devam ediyoruz. Bu kapsamda, önlisans ameliyathane teknikeri personel alımı için Bakanlığın planladığı alım sayısı da bugün itibariyle haber merkezimize ulaşmış durumda.
Sağlık Bakanlığı tarafından alınacak 12 bin  personel alımını ilk olarak duyurduğumuz 13 Mayıs 2019 tarihinden sonra edindiğimiz branş dağılımlarını yayınlamaya devam edeceğiz. İşte detaylar..

Sitemizi;

İnstagram üzerinden takip etmek için tıklayınız.

Twitter üzerinden takip etmek için tıklayınız.

Facebook üzerinden takip etmek için tıklayınız.

ÖNLİSANS AMELİYATHANE TEKNİKERİ ALIMI KAÇ KİŞİ OLACAK?

TIKLAYIN

Sağlık Bakanlığının 2019 yılı içinde alıma çıkacağı Ameliyathane Teknikeri sayısı hakkında oldukça çok soru sosyal medya hesaplarımıza geldi. Atama bekleyen adayların, mülakatın getirildiği ve kaldırıldığı gibi çok önemli konularda nokta atışı haberler yapan sitemize olan güvenlerinin de farkında olarak, kaynaklarımızdan edinebildiğimiz kadarıyla öğrendiğimiz bilgileri an be an yayınlamaya devam ediyoruz. Buna göre Sağlık Bakanlığı; 12 bin alımın içinde 65  Ameliyathane Teknikeri alımı yapacak. Diğer öğrenim düzeyleri üzerinden yapılacak alım sayılarını öğrendiğimizde paylaşmaya devam edeceğiz.

Not: Yoğunluk nedeniyle sosyal medya ve whatsapp iletişim alanlarımıza alan gelen hiç soruya cevap verilememektedir. Lütfen aşağıdaki yorum alanından sorularınızı sorunuz.

YASAL UYARI: Yayınlanan haberin tüm hakları SaglikPersoneliHaber.Net'e (www.saglikpersonelihaber.net) aittir. saglikpersonelihaber.net biçiminde aktif bağlantı kurulabilir, açık kaynak gösterilmek kaydıyla içerik kullanılabilir. Açık kaynak göstermeden yapılan (Instagram, twitter, Facebook vb. ) tüm alıntılar için yasal işlem uygulanacaktır.

saglikpersonelihaber.net IOS ve Android Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel haberlerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

SaglikPersonelHaber.Net Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

SaglikPersonelHaber.Net IOS Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

Instagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER