Sendikadan, Sağlık Bakanlığına ‘Biyologlar Teknik Hizmetler Sınıfına Alınsın Başvurusu!

Sağlık Bir-Sen sendikası tarafından 9 Aralık 2019 günü Sağlık Bakanlığı Yönetim Hizmetleri Genel Müdürlüğüne gönderilen yazıda, biyologların Teknik Hizmetler sınıfı kadrolarına aktarılması için konunun muhatabı olan kurumlarla ortak çalışma yapılarak taleplerinin yerine getirilmesi istendi.

Sendikadan, Sağlık Bakanlığına ‘Biyologlar Teknik Hizmetler Sınıfına Alınsın Başvurusu!

SAĞLIK BİR-SEN TARAFINDAN GÖNDERİLEN YAZI;

TIKLAYIN

SaglikPersoneliHaber.Net/ÖZEL HABER

Güncelleme Tarihi: 12 Aralık 2019, 14:37

saglikpersonelihaber.net IOS ve Android Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel haberlerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

SaglikPersonelHaber.Net Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

SaglikPersonelHaber.Net IOS Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

Instagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE
YORUMLAR
cenk mert
cenk mert - 3 ay Önce

çok doğru bir karar umarım SHS( sağlık hizmetleri sınıfı) garabetinden kurtuluruz şimdiye kadar iyi kullanıldık artık yerimiz fazlasıyla doldu alın başınıza çalın SHS nizi. bizde yerimizi bilelim

Bio hastane
Bio hastane - 3 ay Önce

FEN FAKULTELERI SAGLIKCIMI YEYISTIRIYOR. SAGLIKTA TAMAMEN TEKNIK IŞ YAPILIYOR. KIMSE ASLINI INKAR ETMESIN. ITIRAZ EDIYORUM BIYOLOGUM AMA SAGLKKCI DEGILIM

aslan biyolog
aslan biyolog - 2 ay Önce

29 sağlık meslek mensubu içerisinde Biyolog yokken TUS a giremiyorken tıbbı laboratuvarlarda dahi hiçbir yetkin yokken kusura bakma arkadaşım ama sağlıkçı falan değilsin. fen fakülteleri sağlıkçı yetiştirmez zaten temel bilimci araştırmacı yetiştirir. önce bunu kabul et sonra yamanmayı bırak bu tıp camiasına çok değer verselerdi zaten bütün hakların tek tek elinden alınmazdı aksine artardı.

SIRADAKİ HABER