Cumhurbaşkanlığının İdari İzin İle İlgili Genelge ve Yazıları!

Kamu kurumlarında Covid-19 pandemisi nedeniyle yapılacak esnek çalışma ve idari izin konuları hakkında Cumhurbaşkanlığı tarafından yayınlanan idari izin ve genelgelerin tamamına haber detayımızdan erişebilirsiniz.

Mevzuat 01.04.2021, 21:21 01.04.2021, 21:32 Güler Sağlam
Cumhurbaşkanlığının İdari İzin İle İlgili Genelge ve Yazıları!

Cumhurbaşkanlığı idari izin ile ilgili yazı ve genelgeleri 

Cumhurbaşkanlığınca covid 19 nedeniyle uygulanacak olan idari izinlere yönelik olarak 2020/8 sayılı genelge, 02.06.2020 tarihli idari izin yazısı ( hamile personel yazısı), 2020/11 sayılı genelge ve 18.11.2020 tarihli yazılar yazımız ekinde yer almaktadır.

Personel Sağlık Telegram grubumuza ücretsiz Abone ol, günlük haberler cebine gelsin. Tıkla

Yorumlar (5)
Engelli memur 4 ay önce
Sağlık Bakanlığı engelli memurum.Hazirandan beri ne yemeğe ne tuvalete gitmeden çalışıyorum.Gerçekten çok zorlanıyorum.Başka kurumlarda idari izin kullanabilirlerken biz kullanamadık.İdari izin gelecek olursa lütfen geçen seneki gibi bizim kurumumuza da idari izin gelsin! En riskli kurumdayız ve korkuyoruz.
ali 4 ay önce
zine gelince saglıkçı lazım ama maaş ve özlük haklarına gelince adam yerine koyan yok saglıkçıyı
Hemşire 4 ay önce
24-32 arası idari izinli olan personel 32 den sonra 37. Haftaya kadar çalışıp doğum öncesi iznini doğum sonrasına aktarabilir mı?
KAYA 4 ay önce
evet doğum öncesi olan 8 haftadan kullanmadıklarınız doğum sonrasına eklenir.
engelli 4 ay önce
Sağlıkta engelli oluyor idari izinli olmuyor mu mit te engelli olmuş idari izinli olunmuyor bu kuralları kim koyuyor gastroenteroji uzm prof konuşuyor diyorki ülser atif kolit ve cron hastalıklarında covit 19 tedavisinde kullanılan ilaçlar kullanılmaz canlı aşı yapılamaz deniyor bir değil daha fazla hekim bu derken ne yazıkki sağlık bakanlığında bu hastalığı olan % 50 engelli raporu olan işe geliyor diğer kurumlarda hafif bir rahatsızlığı olan idari izinli evde izole oluyor bu nasıl iş bilen söylesin lütfen Bilim kurulu bunları bilmiyorsa işimiz her türlü konuda zor
27
açık
Günün Anketi Tümü
Sağlık Çalışanı olarak aldığınız maaş yaptığınız işin karşılığı mı?
Sağlık Çalışanı olarak aldığınız maaş yaptığınız işin karşılığı mı?