Zorluoğlu, Batman Bölge Devlet Hastanesindeki şiddeti kınadı

Öğretim Görevlisi Burhan Zorluoğlu, Batman Bölge Devlet Hastanesi’nde görevi başındaki sağlık personellerine, hasta yakınları tarafından uygulanan şiddeti kınadı.

Zorluoğlu, Batman Bölge Devlet Hastanesindeki şiddeti kınadı

Zorluoğlu, Sağlık Müdürü ve Tabipler Odası’nın kınama mesajları haberimize, sosyal medya hesabı üzerinden yorum yaparak “Dostlarım, bendeniz bir sağlık personeline yapılan saldırıyı kabul edilemez bulmuş ve 3Temmuz 2019 tarihinde facebook’ta yaptığım paylaşımla kınamıştım. Ne yazık ki hiç bir sağlık personeli bu paylaşımımı paylaşmadığı gibi destekler mahiyette bir görüş bile belirtmedi. Amacım bu konuda bir kamuoyu oluşturmaktı. Ama gelin görün ki o gün duyarsız olanlar bugün basın yoluyla kınamada bulunuyorlar. Lütfen sağlık çalışanlarımızın tümüne saygılı olalım ve onların işini kolaylaştıralım. Çünkü onlar bizim sağlığımız için çaba veriyorlar. Sağlık çalışanlarımızdan da ricam hastanın çektiği acı ve sıkıntı nedeniyle ruh halinin değişik olabileceğini düşünmeleri ve karşılaştıkları hastanın yerine kendilerini koyarak hastaya davranmalarıdır” dedi. 

saglikpersonelihaber.net IOS ve Android Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel haberlerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

SaglikPersonelHaber.Net Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

SaglikPersonelHaber.Net IOS Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

Instagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER