Yüzmeye Giden Doktordan 3 Gündür Haber Alınamıyor: Hava Destekli Arama

Antalya’nın Gazipaşa ilçesinde yaşayan ve 3 gün önce evinden denize girmek üzere çıkan 36 yaşındaki Dr. Orhan Bican'dan haber alınamıyor.

Yüzmeye Giden Doktordan 3 Gündür Haber Alınamıyor: Hava Destekli Arama

Edinilen bilgilere göre, anne ve babasıyla yaşayan 36 yaşındaki Dr. Orhan Bican, evden denize gireceğini belirterek ayrıldı.


*Dr. Orhan BİCAN

O günden sonra kendisinden haber alınamadı. Bican’ın ailesinin kayıp ihbarı üzerine Gazipaşa İlçe Emniyet Müdürlüğü ve Alanya Sahil Güvenlik Komutanlığı Bican’ın kayıp olduğu Pazarcı Mahallesindeki Kızılin sahilinde arama çalışması yaptı.

TIKLAYIN

Kızılin ve Selinus sahillerinde 36 yaşındaki Bican'a ulaşmak için Alanya Sahil Güvenlik Komutanlığı ekipleri ile Dalış Emniyet Güvenlik Arama ve Kurtarma (DEGAK) timinde görevli 8 dalgıç arama çalışmaları yürütüyor.

Arama çalışmalarında şu ana kadar kayıp doktora ulaşılamadı.


Alanya Sahil Güvenlik yarın arama çalışmalarına devam edecek. Orhan Bican’ın bir süre önce eşinden ve çalıştığı Gazipaşa Alanya Havalimanındaki işinden ayrıldığı öğrenildi.

Güncelleme Tarihi: 11 Mayıs 2020, 12:48

saglikpersonelihaber.net IOS ve Android Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel haberlerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

SaglikPersonelHaber.Net Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

SaglikPersonelHaber.Net IOS Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

Instagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

TeleGram Kanalımıza Buradan Üye Ol

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER