Yolcu Dolu Otobüsün Şoförü: Sağlık Personeli Hepsi, Onlara da Ceza Yazın!

Tıka basa yolcu dolu olan Otobüsü durdurarak cezai işlem yapmak isteyen polislere itiraz eden şoför, "hepsi sağlık personeli, vallahi kapıyı açmaya gelmiyor, işe geç kalacağız diye biniyorlar" diyerek tepki gösterdi.

Gündem 24.10.2020, 18:55 24.10.2020, 19:44 Güler Sağlam
Yolcu Dolu Otobüsün Şoförü: Sağlık Personeli Hepsi, Onlara da Ceza Yazın!

Covid-19 önlemleri kapsamında polis ekiplerinin İstanbul'da gerçekleştirdiği toplu taşıma uygulamasında tıka basa yolcu taşıyan özel otobüs şoförü, “Sağlık personellerine de ceza kesilmesini öneriyorum” dedi.

Personel Sağlık Whatsapp grubumuza ücretsiz Abone ol, günlük haberler cebine gelsin. Tıkla

Polis ekipleri tarafından Koronavirüs tedbirleri kapsamında İstanbul ili genelinde toplu taşıma araçlarına yönelik uygulama yapıldı. Esenyurt ve Beylikdüzü'nde yapılan uygulamalarda kurallara uymayan toplu taşıma araçlarına cezai işlem uygulanarak, tutanak tanzim edildi.

“Binme diyorum, zorla biniyorlar"

Dolu bir yolcu otobüsünü durduran polis ekipleri, sürücüye ceza kesti. Sürücü, “Sağlık personelleri zorla biniyor ‘işe geç kalıyoruz’ diyorlar. Vallahi 1 lira para aldığım da yok. Ceza tek bana kesiliyor. Binme diyorum zorla biniyorlar. Ben onlara kesilmesini de öneriyorum” dedi.

Personel Sağlık Telegram grubumuza ücretsiz Abone ol, günlük haberler cebine gelsin. Tıkla

Yorumlar (4)
Saglik 9 ay önce
Başımızdakiler bitti sıra bunlara geldi önüne gelen saglik personelini öne atar oldu...
orhan 9 ay önce
gavata bak hele
ahmet 9 ay önce
ekonomimiz çok kötü,maalesef trafik polisleri de 2021 yılı için belirlenen ceza kotasına ulaşmak zorundalar. para cezalarına alışmak zorundasınız.
saglik 9 ay önce
O zaman sizlerde otobüs seferlerini arttirma yönünde talepte bulunun madem fazla yolcu almıyorsunuz fazla sefer yapın napsın saglikcilar eksik aldikları ve kendilerine bile yetmeyen maaşı birde taksiye mi versinler. Saatlerce durakta bekleseler yinede boş otobüs gelmiyor bence hatayı kurumunuzda arayın
14
açık
Günün Anketi Tümü
Sağlık Çalışanı olarak aldığınız maaş yaptığınız işin karşılığı mı?
Sağlık Çalışanı olarak aldığınız maaş yaptığınız işin karşılığı mı?