Yoğun Bakımdaki Köpüklü Eğlence Sonrasında Hasta Yakınları Hastaneyi Bastı İddiası!

Manisa Alaşehir Devlet Hastanesinde olaylar bitmiyor. Televizyonların ana haberlerine bile konu olan yoğun bakım personelinin köpüklü skandal eğlencesinden yoğun bakımda yatan hastaların yakınlarının hastaneye gelerek tepki gösterdiği ve vatandaşlara polisin müdahale ettiği iddia edildi.

Gündem 22.11.2019, 00:13 22.11.2019, 02:15 Güler Sağlam
Yoğun Bakımdaki Köpüklü Eğlence Sonrasında Hasta Yakınları Hastaneyi Bastı İddiası!

Vatandaşların çok büyük tepkisini çeken bu köpüklü, pudralı skandal görüntüler dün ve bugün ulusal yayın yapan bütün televizyonların ana haber bültenlerinde yer aldı. Dün görüntülerin ortaya çıkmasından itibaren basın açıklaması yapan Manisa İl Sağlık Müdürlüğü ise ilgili personeller hakkında soruşturma açıldığını ve değişik yerlere geçici görevle görevlendirip hastaneden bu personelin uzaklaştırıldığını da açıklamıştı. 

Görüntülerin ortaya çıkmasının ardından Manisa Eski Milletvekili Tevfik Diker aylardır aynı hastanede ortaya çıkan seks ve yolsuzluk iddialarında olduğu gibi bu görüntüleride ilgili devlet kurumları ve sosyal medya aracılığıyla kamuoyuyla paylaştı. 

TIKLAYIN

HASTA YAKINLARI YOĞUN BAKIM ÜNİTESİNİ BASTI İDDİASI

Dün öğle saatlerinde ise görüntülerin televizyonlarda ortaya çıkmasından sonra Alaşehir halkının tepki göstermesi, sosyal medyada protestoların artması hasta yakınlarını da hareket geçirdi. Diker'in sosyal medya hesabından yaptığı açıklamalarındaki iddialara göre yoğun bakım ünitesinde halen tedavi görmekte olan hasta yakınları dün saat 12.00 ile 13.00 saatleri arasında yoğun bakım ünitesini bastı ve tepki gösterdi. Alaşehir polisi vatandaşlara müdahale etti.

Diker başta Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan olmak üzere tüm yetkililere bu sıcak gelişmeyi de bildirdi.

Yorumlar (2)
Siz de daha uzatmayın 1 yıl önce
Siz de daha uzatmayın kapatın konuyu sürekli aynı haberi alevlendirip durmayın sağlık çalışanlarının imajına zarar veriyor bu yaptığınız, site yönetimi size söylüyorum duyuyorsunuz değil mi beni
, 1 yıl önce
KBÜ EĞİTİM ve ARAŞTIRMA HASTANESİNDE YEMEKLERDEN ŞİKAYET VAR!.

Tamda düzledi derken yine şikayetler yine memnuniyetsizlikler zirve yapmaya başlamış Karabük Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesinde Hastaların memnuniyetsizliği, refakatçilerin hoşnutsuzluğu, çalışan personellerin birçoğunun dahi Hastanede pişirilen ve dağıtılan yemeklerden memnun olmadıkları bu durum karşısında ise Hastane Yönetiminin bile elinden bir şey gelmediği yönünde şikayetler yoğunlaşıyor.

Geçmiş yıllarda hastanede hastalara, refakatçilere ve personellere verilen yemeklerden şikayetler artmış ve bize ulaşan memnuniyetsizlikler kamuoyu ile paylaşılması adına haber yapmıştık.

Aradan geçen süre içinde belirli bir dönem yemekler konusunda pek şikayet duymamıştık ve başta hastane personelleri olmak üzere hastalar, refakatçiler yemekler konusunda pek rahatsız değillerdi.

https://www.facebook.com/ali.asar.3939?__tn__=%2CdC-R-R&eid=ARDqLP37Hkb8Np2YYlFHC4PyNm7u72LeNRxjIRIpzlycZxRnEwHM7A7kBlKJXI1QKhKyHSzX7qV_XK0W&hc_ref=ARRquQecZ5EFrBt9NSLtk_1e9k46ttXWf48TFZ17DAjT7HyvJxgRzw1xBoztJE8n3dM&fref=nf
4
açık
Günün Anketi Tümü
Sağlık Çalışanı olarak aldığınız maaş yaptığınız işin karşılığı mı?
Sağlık Çalışanı olarak aldığınız maaş yaptığınız işin karşılığı mı?