Yine Sağlıkçılara Saldırdılar: Yer Adana!

Adana Özel Medline Hastanesinde gece saatlerinde meydana gelen olayda daha önce hastane'de stent takılan bir vatandaş yanındaki arkadaşıyla beraber hastaneye gelerek sağlık çalışanlarına küfürler ederek hastaneyi karıştırdı.

Gündem 23.09.2020, 17:24 23.09.2020, 17:32 Güler Sağlam
Yine Sağlıkçılara Saldırdılar: Yer Adana!

2 ay önce Kalp damarı %95 tıkalıyken stent yerleştirildiği öğrenilen kişi ve yanındaki arkadaşı, "benim damarlarım normalken para için bana stent taktınız, hesap verin" diyerek hastaneyi karıştırdı. 

TIKLAYIN

Sağlık çalışanlarına yapılan küfürlerin ise haddi hesabı yok. 

İŞTE O ANLAR:

Personel Sağlık Telegram grubumuza ücretsiz Abone ol, günlük haberler cebine gelsin. Tıkla

Yorumlar (5)
Saldirma demeyelimde 4 ay önce
Hastanın sınırları zorlayarak bilgi edinme hakkına mutakip şiddet ihtimali oluşmuş .böyle daha pıtırcık oluyor
işte 4 ay önce
yapmayacaksın anjiosunu takmayacaksın stendi geberip gidecek hiç insaniyet filan gösteremem bu tiplere yarın birgün bana serum takmadınız diye acilde birilerine saldıracak bu şerefsiz herifler. içip içip akıllarına estikçe hastaneye saldırmaya geliyorlar artık
Doktor 4 ay önce
Toptan bırakmak lazım. Her gün saldırı her gün ölmekten kurtulmak. Bunları yapanlar tek başına değil. Siyasilerden güç alıyorlar. Siyasetçiler sağlıkçıyı sevmez. Okumuş soru sorar merak eder. Bu yanlış der. Kul köle olacaksın sormayacaksın şükür edip öleceksin.
Doktorcuğuma 4 ay önce
Doktor fitnecisi önce sen istifa et belgeni burdan yayınla sonra diğerleri için ahkam kes ! 80 yıldır bizleri sevmeyen halkına kötü davrananların devri bitti. Şimdi milletiyle bir çalışanlarıyla dost bir iktidar var. Tabii aralarda fitne fucurla uğraşan kanı bozuklarda mevcut
Seyfi Kartalkuşunu 4 ay önce
Yarın bu da özür diler biter
parçalı bulutlu
Günün Anketi Tümü
Sağlık Çalışanı olarak aldığınız maaş yaptığınız işin karşılığı mı?
Sağlık Çalışanı olarak aldığınız maaş yaptığınız işin karşılığı mı?