Yine aynı hastane… Müdür keyfine göre atama mı yapıyor?

Gebze Fatih Devlet Hastanesi’nde Sağlık Bakım Hizmetleri Müdürü Ferhat Yücel, bir hemşireye ‘sözlü’ olarak poliklinik sorumlu hemşiresi adı altında kadro tahsisi ettiği iddia edildi.

Yine aynı hastane… Müdür keyfine göre atama mı yapıyor?

Gebze Fatih Devlet Hastanesi Sağlık Bakım Hizmetleri Müdürü Ferhat Yücel, üstlerinin haberi olmadan ve yetkisi olmadığı halde hastanede çalışan bir hemşireye Poliklinik sorumlu hemşiresi olarak kadro tahsis ettiği iddia edildi. Poliklinik sorumlu hemşiresi adı altında bir kadro veya unvan bulunmazken Ferhat Yücel, hem bu atamayı sözlü olarak hem de başhekimliğin ve amirlerin haberi olmadan yaptığı iddia edildi. 

TIKLAYIN

FETÖ’DEN KAPANAN DERNEĞİN ÜYESİYDİ
Sağlık Bakım Hizmetleri Müdürü olan Ferhat Yücel, aynı zamanda göreve gelmeden önce 15 Temmuz Darbe sonrasında kapatılan FETÖ derneği Kocaeli Sağlık Mensupları Derneği (KOSEDER) üyesi olarak, dernekte çeşitli görevler aldığı biliniyordu. KOSEDER’in FETÖ’den kapanmasının ardından hiçbir üyeye soruşturma açılmazken Gebze Fatih Devlet Hastanesi’nde Sağlık Bakım Hizmetleri Müdürü olarak görev yapan Ferhat Yücel’in göreve nasıl geldiği ve yaptığı usulsüzlükler sonrası hala neden hakkında soruşturma açılmadığı merak ediliyor.

Kocaeli KOZ

Güncelleme Tarihi: 11 Haziran 2020, 18:58
YORUM EKLE
YORUMLAR
Mersin 33
Mersin 33 - 5 ay Önce

Hangi yönetici öyle değil ki

personel
personel - 5 ay Önce

Arkadaşlar ya sizin sahadaki gerçeklerinden haberiniz yok yada oturup birilerini infaz etme peşindesiniz idari hizmetlere bağlı açılmış olan hangi birimin yada sahadaki "sorumlusu" adındaki hangi kadronun yasal dayanağı var biraz insaf...

garip
garip - 5 ay Önce

şu anda bu tür uygulamalar her yerde var,işini götüren kaptan ,çalışana fazla yükleniliyor,adamı olan ,işe gelmiyor.

Zonguldak
Zonguldak - 5 ay Önce

bu kadrodan zonguldak kadın doğum hastanesinde de uyduruldu

Şahit Olduk
Şahit Olduk - 5 ay Önce

15 temmuz'da şehit olanlar iyi ki bu haberi okumadı.Allah belasını versin bu isimlere paye verenlerin.

SIRADAKİ HABER