Yılmayacağız: Durmak Yok Yola Devam!

saglikpersoneliHABER.NET, demokrasi ve hak mücadelesinin bir parçası olarak korkusuzca gazetecilik yapmaya devam edecek. Gazetecilik başlı başına sorma ve sorgulama üzerine meslektir. Gazetecilik gücün sözcülüğünü yapmak değildir.

Gündem 07.02.2021, 08:18 07.02.2021, 11:11 Güler Sağlam
Yılmayacağız: Durmak Yok Yola Devam!

Bürokrasi yani yetkili makamlarda oturanlar yanlış yaparsa veya yapma girişiminde bulunursa belgeleriyle bunu yazmak da bizim görevimizdir, görevimizi yapmaya devam edeceğiz.

Yayın ekibimizle korkusuzca haber ve habercilik yapmaya devam ediyoruz. Habercilik aşk mesleğidir. Biz aşkla tarif ediyoruz yaptığımız işi. Aşk zordur, âşık olmak zordur. İnsanın karnında kelebekler uçuşur. Habercilik de böyle bir şeydir. Aşkın acısı da dikeni de vardır. Bu dikene dün katlandık yarın da katlanmaya hazırız.

TIKLAYIN

Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın da dediği gibi, “Biz kendi halkına tepeden bakan değil, halk adına gözcülük yapan bir medya düzenini savunuyoruz. Şüphesiz bunun yolu da medyanın demokrasilerdeki rolünü layıkıyla oynamasından geçiyor.” İfadelerinde olduğu gibi sağlık personeli yani bu ülkenin vatandaşları adına gözcülük yapmaya devam edeceğiz.  

Basın özgürlüğü, demokrasinin çok temel bir unsurudur. Basın özgürlüğü demokrasinin bekçisidir. Basının görevi, yanlışları görüp eleştirmek, yanlışları halka göstermektir. Basının görevi bu.

saglikpersoneliHABER.NET

Personel Sağlık Telegram grubumuza ücretsiz Abone ol, günlük haberler cebine gelsin. Tıkla

Yorumlar (18)
Eee 4 ay önce
Sağlık bakanı kameralar karşısına geçince sağlık personelinin yaşadığı sorunlara ilişkin biriniz tek bir soru dahi soramiyorsunuz..sonra da basın aşkı bilmem ne laf kalabalığı yapıyorsunuz..kime neyi anlatıyorsunuz siz..
Sağlık 4 ay önce
Yalakasınız, ancak ihbarcılık yaparsınız çakallar. Kendine haberci demeyin çakal deyin
Editör 4 ay önce
ilgi ve alakanız için teşekkür ederiz.
Sağlık 4 ay önce
Bu arada ''yalaka'' ve ''çakal'' ifadeleri için özür diliyorum, öğle demek istememiştim. Biraz inceledim sitenizi ve işi hakkınızla yaptığınız kanaati gelişti bende. Tekrardan ''yalaka'' ve ''çakal'' gibi ifadeler kullandığım için çok özür diliyorum. Saygılarımla.
Cengiz Han 4 ay önce
https://www.saglikpersonelihaber.net yalaka bir site zaten
Sağlık 4 ay önce
Sendika yalakacılığı
DESTEKLİYORUM SAĞLIKPERSONELİHABER.NET'İ 4 ay önce
Her sabah burdan sağlıkta gündemi takip ederim ve de beğenirim. Nerde bir yanlış varsa onu yayınlamaları boyunlarının borcudur. Kimse çakal diyemez. Şak şak mı yapacaklar. Her hastanede mobbing var yayınlamayacaklar mı? Sessiz mi kalacaklar.
...... 4 ay önce
ABBAS YOLCU.
... 4 ay önce
Siz bence bu haber sitesinin ismini değiştirin kardeşim. Çok iş yapmışsınız sanki, bütün sağlık camiasını töhmet altında bırakıyorsunuz. Vatandaş bizi artık döver de, söver de... #SağlıkPersoneliNet haberi takibi bırakıyorum. Tüm arkadaşlara tavsiyem, sizde..
Serdar 4 ay önce
Gözlerim doldu aglayacağım tarafsız ve ilkelimi dediniz...
Eda 4 ay önce
Gökhan Şahin twitterdan 24 ocakta başlattığın takibi bırakıyorum etkinliğini görmüştüm. MaşAllah arkasında çok güzel duruyorsun. Hala sitede dolanıyorsun :)
Saglik personeli 4 ay önce
Malum sendikanın reklamı olan haberleri kaç paraya yayınlıyorsunuz ben onu merak ediyorum. Öyle oluncada yazdıklarınızı ben çok sallamıyorum.
Tatlı su haberciliği yapıyorsunuz genelde
DAVA ADAMI 4 ay önce
HER KONU DA ADİL OLUN,SAĞLIK BAKANLIĞI YETKİLİLERİ İLE KORA KOR SAĞLIK ÇALUIŞANLARIN HAKLARINI SAVUNUN,TÜM SENDİKA YÖNETİCİLERİNİ SIKIŞTIRIN,SAHA YA ÇIKSINLAR
hemşire 4 ay önce
yıldıramayacaksın, susturamayacaksın diyerek birilerine çok güzel ince mesaj veriyorsunuz anladığım kadarıyla
Ragıp 4 ay önce
Acaba kimin ayağına basıp, işine çomak soktunuz
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın
24
parçalı az bulutlu
Günün Anketi Tümü
Sağlık Çalışanı olarak aldığınız maaş yaptığınız işin karşılığı mı?
Sağlık Çalışanı olarak aldığınız maaş yaptığınız işin karşılığı mı?