Yerli Otomobil İlk Görüntüler Basına Sızdı! (Güncelleme 4)

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın katılacağı törenle tanıtılması beklenen yerli otomobil ile ilgili her gün yeni fotoğraflar geliyor. Yerli otomobilin görüntüsü olduğu iddia edilen fotoğraflar sosyal medyada çok konuşulanlar arasına girdi.

Yerli Otomobil İlk Görüntüler Basına Sızdı! (Güncelleme 4)
banner71

Yerli otomobil, 27 Aralık Cuma günü Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın da katılımıyla halka tanıtılacak.

Tanıtım Gebze'deki Bilişim Vadisi'nde yapılacak. Yerli otomobilin tüm hazırlıklarının tamamlanmasının ardından 2022 yılında trafiğe çıkması bekleniyor.

Her gün 2:30'da yeni görsel

TIKLAYIN

Yerli otomobilin sosyal medyadaki resmi hesabı "Türkiye'nin otomobili" her gün saat 2:30'da araca dair yeni bir görsel yayınlıyor.

Son iddia: Görüntüler sızdı

Resmi olmayan bir sosyal medya hesabının paylaştığı görsel ise çok konuşulanlar arasına girdi. İddiaya göre yerli otomobilin görüntüsü yayınlandı. Söz konusu görüntüler şu şekilde:

Ayna detayı dikkat çekti

Yerli otomobilin küçük dikiz aynaları, aynalı değil kameralı olduğu iddialarına neden olmuştu. Yayınlanan görüntülerdeki aracın hiç aynası olmaması ise dikkatlerden kaçmadı.

Türkiye’nin Otomobili Girişim Grubu Twitter sayfasından yerli otomobilin bir görüntüsünü daha paylaştı.

BUGÜN BİR DETAY DAHA PAYLAŞILDI

Türkiye'nin Otomobili Girişim Grubu (TOGG), resmi Twitter sayfasından yerli otomobile ait detayları paylaşmaya devam ediyor. İlk olarak aracın farlarını paylaşan TOGG, ikinci paylaşımında aracın aynasını paylaşmıştı. Bugün yapılan paylaşımda ise aracın radyatör ızgarası ve alt tamponu göründü.

Güncelleme Tarihi: 27 Aralık 2019, 00:45
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER