Yeni Akit, 28 Şubat Kafalı Diyerek Doktoru Hedef Gösterdi!

Yeni Akit Ümraniye Devlet Hastanesi’nde görevli Kulak Burun Boğaz doktoru Hidayet Hakan Tiregül’ü hedef gösterdi. ‘Kulağını muayene etmek için haklı olarak hastasından başörtüsünü ya da bonesini açmasını’ isteyen KBB Uzmanı Hidayet Hakan Tiregül’ü hedef göstererek ‘başörtüsü düşmanı’ olarak nitelendirdi.

Gündem 29.09.2020, 13:07 29.09.2020, 13:19 Güler Sağlam
Yeni Akit, 28 Şubat Kafalı Diyerek Doktoru Hedef Gösterdi!

Yeni Akit, Ümraniye Devlet Hastanesi’nde görevli Kulak Burun Boğaz doktoru Hidayet Hakan Tiregül’ü "Hafız hastaya başörtüsü zulmü" başlığıyla hedef gösterdi. Akit, kulak rahatsızlığı sebebiyle gelen tesettürlü hastasını muayene edebilmek için başörtüsü ya da bonesini çıkarmasını isteyen Doktor Tiregül'ü "28 Şubat kafalı kulak doktoru" diye niteledi.

Dr. Tiregül ise “İki başörtüsü vardı (boneyi kastediyor), bir tanesini çıkarmasını söyledim. Çıkarmadı. Gerekli mercilere işimi yapmasına engel olduğu için kendisinden şikayetçi olacağım” dedi.

TIKLAYIN

Başörtüsünü çıkarmayı reddeden Saliha Albayrak ise Akit’e yaptığı açıklamada “İçeri girer girmez oturmamı ve başörtümü çıkarmamı söyledi. Ben de başörtümdeki iğnemi çıkartıp açtım. Başörtüm sadece başımın üzerinde duruyordu. Doktor başörtümü tamamen başımdan çıkarmamı, çıkarmaz isem muayene etmeyeceğini söyledi.
Ben kendisine hem daha önceki zamanlarda, hem de 1 hafta öncesinde kulak-burun-boğaz muayenesinde başörtümün bu şekilde muayeneye engel olmadığını ve başörtümü çıkarmam hususundaki ısrarını anlayamadığımı söyledim” iddiasında bulundu.

VERYANSIN TV

Personel Sağlık Telegram grubumuza ücretsiz Abone ol, günlük haberler cebine gelsin. Tıkla

Yorumlar (5)
BURDAN İHBAR EDİYORUM 4 ay önce
İslam düşmanları ve kanı bozuklar ahlaksız yorumlara başladığına göre sağlıkçıların içinde bulunan kanı bozukların temizlenmesi gerekiyor. Başta pkklı TTB başkanı olmak üzere tüm nefret yorumcularının tespiti haktır.
ddd 4 ay önce
kulağını aç demiş. poponu değil!
Slvr 4 ay önce
Haysiyetsiz köpek sana ağız dolusu küfür ederim ama değmezsin. IP tespit edilecek cezanı çekeceksin
Cennete girecekler bir avuç 4 ay önce
Benim anlamadığım İslam'da yalan, sözünde durmamak, vaadinden dönmek, rüşvet, sapkınlık, yolsuzluk, torpil daha büyük günahlar iken kimsenin takmayıp başörtüsü konusuna, domuz etine, alkole gelince herkesin duyar kasması bana çok ikiyüzlü geliyor. İbadet ahlakı düzeltmiyor, adalet, vicdan duygusu oluşturmuyorsa o ibadet rituelden öteye geçmez. Akit keşke başörtüsü kadar İslam ahlak yozlaşması için eleştiri yapsa ama nerde kendilerinde ahlak var mı ki
CEHENNEMLİKLERDEN OLMA O ZAMAN 4 ay önce
İSLAMA NEFRETİN OLDUĞU O KADAR BELLİ Kİ ! SEN KİMSİN AHLAKSIZ HABERDEKİ BAYANIN YANLIŞ YAPTIĞINI ... GENELLEME YAPIYORSAN EĞER SENİN ÇEVRENDEKİLER MÜNAFIK DİYE GENELLEME YAPAMAZSIN. ONLAR KÖTÜYSE SEN İYİ OL ! MÜNAFIKLARLA BERABER Mİ YANACAKSIN HERKESİN GÜNAHI KENDİNE !!!
parçalı bulutlu
Günün Anketi Tümü
Sağlık Çalışanı olarak aldığınız maaş yaptığınız işin karşılığı mı?
Sağlık Çalışanı olarak aldığınız maaş yaptığınız işin karşılığı mı?