PERSONEL SAĞLIĞIN YENİ TWİTTER HESABINI TAKİP ETMEK İÇİN TIKLAYINIZ.

Whatsapp ‘Rahatsız Etme’ Özelliğini Devreye Alıyor

Anlık iletişim devi WhatsApp, telefonlarda bulunan rahatsız etme özelliğini destekleyerek bundan sonra yapılacak aramaları otomatik olarak sessize alacak özelliği devreye sokuyor.

Gündem 16.06.2022, 12:42 16.06.2022, 20:50 Cansu Polat
Whatsapp ‘Rahatsız Etme’ Özelliğini Devreye Alıyor

WhatsApp geliştirici ekibi yeni özellikleri test etmeye devam ederken en son mesajlara emoji ile tepki verilmesini sağlayan seçeneği geçtiğimiz haftalarda uygulamaya sokmuştu.

RAHATSIZ ETME ÖZELLİĞİ TEST AŞAMASINDA

Şu an için META aşamasında yer alan uygulama, şimdi de telefonlardaki rahatsız etme özelliğini aktif hale getirmeyi test ediyor.

Bilindiği üzere telefonlarda yerleşik olarak gelen rahatsız etme modu açıldığında tüm gelen çağrılar otomatik olarak sessize alınabiliyor.

WhatsApp geliştirici ekibi telefonlardaki sessize alma özelliğini WhatsApp‘ta da devreye alarak rahatsız etme modunu aktif eden kullanıcı, WhatsApp üzerinden gelen aramalar otomatik olarak sessize alınacak.

MESAJ DÜZELTME ÖZELLİĞİ DE GELEBİLİR

Teknoloji kuislerine yansıyan bilgilere göre geliştirici ekibin WhatsApp‘tan gönderilen mesajı geri çekme ve mesaj düzenleme gibi birkaç yeni özellik üzerinde de çalıştığını belirtti

Teknoloji kaynaklarına göre WhatsApp’ın denediği tüm bu özelliklerin tamamlanmasının ardından uygulamaya eklenmesi bekleniyor.

Yorumlar (0)
17
hafif yağmur
Günün Anketi Tümü
Bugün Seçim Olsa Oyunuzu Hangi Partiye Verirsiniz?
Bugün Seçim Olsa Oyunuzu Hangi Partiye Verirsiniz?