Vekil Danışmanı Hastane Personeline İşlem Yapıldı mı? Soruşturma Açtık Denmişti?

Olay hastanenin hurdalarını satılmaması gereken yere satmak.Derince Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde AKP’li Milletvekili Emine Zeybek’in danışmanının başını yiyecek kadar büyük bir olay yaşandı

Gündem 23.02.2021, 10:52 23.02.2021, 10:56 Güler Sağlam
Vekil Danışmanı Hastane Personeline İşlem Yapıldı mı? Soruşturma Açtık Denmişti?

Olayın içinde AKP’de sağlıktan sorumlu milletvekili olarak görev yapan ve aynı zamanda da partisinin Merkez Karar ve Yönetim Kurulu üyesi olan Avukat Emine Zeybek’in görevden aldığı danışmanı Aziz Demirli ile halen Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürü olan Kamil Tüylüoğlu ve kendisini her yerde istihbaratçı diye tanıtıp lanse eden Cemal Soydan vardı.

Hastanenin başta asansör olmak üzere tonlarca hurdasını Emine Zeybek’in o dönem danışmanı olan Aziz Demirelli’nin yakın arkadaşı olan AKP’nin Yenimahalle temsilcisi Murat Serbest’e satıldığı öne sürülmüştü.

Bu olayı öğrenen milletvekili Emine Zeybek danışmanının işine son vererek asli görev yeri olan Derince Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne veri giriş elemanı olarak geri göndermişti.

Başhekim Şaşkın’da olayla ilgili sözde soruşturma açtığını açıkladı.

TIKLAYIN

Peki, aradan haftalar geçti.

Hurda soruşturması ne oldu?

İşe başlamayan, sürekli rapor alan Aziz Demirli ne oldu?

Hastanede yaşananlar karşısında şaşkına dönen başhekim ŞAŞKIN bakalım soruşturmanın akibeti hakkında bir açıklama yapacak mı?

Hep birlikte göreceğiz.

Ses Kocaeli

Personel Sağlık Telegram grubumuza ücretsiz Abone ol, günlük haberler cebine gelsin. Tıkla

Yorumlar (1)
1 2 hafta önce
Ocak şubat doner odemeleri hakkında daha once yaptığınız haber ne oldu? Hani uzatılmıştı 2 ay daha...bu konu dışı haberler pek ilgimi çekmiyor.
-1
açık
Günün Anketi Tümü
Sağlık Çalışanı olarak aldığınız maaş yaptığınız işin karşılığı mı?
Sağlık Çalışanı olarak aldığınız maaş yaptığınız işin karşılığı mı?