PERSONEL SAĞLIĞIN Whatsapp Haber Kanalı İle Son Dakika Gelişmeleri Öğrenmek İçin TIKLAYINIZ.

Vatandaş hastanede metrelerce uzanan kuyruğa isyan etti

Kayseri Devlet Hastanesi’nde muayene olmak için sıra almak isteyen vatandaşlar sabahın erken saatlerinden itibaren metrelerce kuyruk oluşturdu. Duruma isyan eden bir vatandaş, “İktidar ‘hastanelerde kuyruk sırası bitti’ diyor. Hani kuyruklar bitmişti? Bunu söyleyenleri sabah saatlerinde Kayseri Devlet Hastanesi’nin önüne bekliyoruz” diyerek sitemde bulundu.

Gündem 12.07.2021, 21:31 Güler Sağlam
Vatandaş hastanede metrelerce uzanan kuyruğa isyan etti

Sözcü'den Müslüm Evci'nin haberine göre;

Devlet hastanelerindeki muayene kuyruklarının önlemesi için hayata geçirilen “Randevu” sistemi de işe yaramadı. Çeşitli sağlık problemlerinden dolayı Kayseri Devlet Hastanesi'nde muayene olmak için sıraya giren vatandaşlar sabahın erken saatlerinden itibaren uzun kuyruklar oluşturdu.

“SALGINA RAĞMEN BU KUYRUKLAR OLUŞUYOR”

Hastane önündeki görüntüleri Sözcü İhbar Hattı'na yollayan bir vatandaş yaşanan görüntülere isyan etti.
Hastane bahçesinde her sabah aynı manzaranın yaşandığını aktaran vatandaş, “Kayseri Devlet Hastanesi'nin polikliniklerinde tedavi olmak isteyen vatandaşlar sabah saat 5'ten itibaren muayene sırası almak için sıraya giriyor. Saat ilerledikçe kuyruk uzuyor. Ayakta duracak gücü olmayan kimi vatandaşlar ise banklarda ya da yerde oturuyor.

Kuyruk uzadıkça da insanlar geriliyor ve sürekli sıra tartışması yaşanıyor. Ayrıca corona virüs salgınına rağmen bu sıralar yaşanıyor.  Hastane önünde her gün aynı manzara yaşanıyor. ‘İktidar ‘hastanelerde kuyruk sırası bitti' diyor. Hani kuyruklar bitmişti? Bunu söyleyenleri sabah saatlerinde Kayseri Devlet Hastanesi'nin önüne bekliyoruz ” ifadelerini kullandı.

Yorumlar (1)
sağlıkçı 1 yıl önce
niye şikayet ediyorlar ki. sıraya girmeden mi muayene olacaklardı.
23
açık
Günün Anketi Tümü
Bugün Seçim Olsa Oyunuzu Hangi Partiye Verirsiniz?
Bugün Seçim Olsa Oyunuzu Hangi Partiye Verirsiniz?