PERSONEL SAĞLIĞIN YENİ TWİTTER HESABINI TAKİP ETMEK İÇİN TIKLAYINIZ.

Uyuduğu Sırada Hemşireye Kabusu Yaşattılar!

Hemşire İlayda Tuğba Aslan’ın ailesiyle birlikte yaşadığı eve giren kimliği belirsiz kişiler tüy kanseri papağanı, yastığının altındaki cep telefonu ve masasında duran tablet ile çantasını çalarak kaçtılar.

Gündem 28.09.2022, 10:52 28.09.2022, 12:44 Cansu Polat
Uyuduğu Sırada Hemşireye Kabusu Yaşattılar!

Adana’da yaşanan olayda; sabah 10:30 sularında kalktığı esnada tüy kanseri olan papağanı yerinde göremeyen Hemşire İlayda Tuğba Aslan, daha sonra cep telefonu, tablet ve çantasının da yerinde olmadığını fark etti.

Durumu polise bildiren genç hemşire, olay yerine gelen ekiplerin sokak güvenlik kamerası kayıtlarını incelediğinde, gece 03.30 sularında genç kızın evine hırsız girdiğini 03.42’de ise papağan, cep telefonu ve tablet ile çıktığını tespit ettiler.

Evde inceleme yapan ekipler, hırsızın yakalanması için çalışma başlattı.

İlayda hemşire uyurken kabusu yaşadı Allah’tan bana bir şey yapmamış

“HIRSIZI ARIYORUZ ANCAK İZ BULAMADIK”

İlayda Tuğba Aslan, “Gece uyurken hırsız geliyor, her yer kilitliyken nasıl oldu anlamadık eve giriyor ve yastığımın altından telefonumu, tabletimi, bir de papağanımı alıp kaçıyor. Ben de bu sırada hiç uyanmıyorum. Ben sabah uyandığımda kuşumun yerinde olmadığını, diğer eşyalarımın da evde olmadığını gördüm. Güvenlik kamerası görüntülerinde eğer kuşun kafesi olmasa biz onu da hiç fark etmeyeceğiz. 2 gündür hırsızı arıyoruz ancak daha bir iz bulamadık” diye konuştu.

İlayda hemşire uyurken kabusu yaşadı Allah’tan bana bir şey yapmamış

“ALLAH’TAN BANA BİR ŞEY YAPMAMIŞ”

Kuşunun tüy kanseri olduğunu ve 2 yıldır ona çocuk gibi baktığını anlatan Aslan, “Bir sürü problemimiz var. Bu zor zamanlarda bir tablet, cep telefonu kolay alınmıyor. Ben kuşuma da 2 yıldır bakıyorum. Tüy kanseri, tüyleri yok ve beyaz bir kafesi var. İsmiyle seslenince dönüp bakıyor, konuşuyor. Ben o hırsızın bulunmasını istiyorum. Allah’tan bana bir şey yapmamış gece uyurken. Biz yıllardır burada oturuyoruz ve daha önceden hiç böyle bir olayla karşılaşmadık. İnşallah bulunur. Ben çok istiyorum bulunmasını” dedi.

Yorumlar (0)