Ulaştırma Bakanı: 780 Bin Sağlıkçıya 15 GB İnternet 15 Bin Dakika!

Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Adil Karaismailoğlu, covid-19 sürecinde bakanlık olarak operatörlerle yapılan koordinasyon ile sağlık çalışanlarına yönelik mobil haberleşme kampanyalarının sağlandığını da bildirdi.

Gündem 24.04.2020, 17:19 27.04.2020, 00:25
Ulaştırma Bakanı: 780 Bin Sağlıkçıya 15 GB İnternet 15 Bin Dakika!

TIKLAYIN

Söz konusu kampanyaların önemli miktarda artırıldığını dile getiren Karaismailoğlu, 780 bin kişiyi geçen sağlık çalışanı personeline 2 ay süreyle aylık 5 GB internet ve 500 dakika sesli görüşme hizmetini ücretsiz olarak vermeye başladıklarını, yaklaşık 45 bin kişilik Aile Hekimi ve Aile Sağlığı Merkezleri çalışanlarına ise ek olarak 2 ay süreyle 10 bin dakika sesli görüşme hizmetinin de ücretsiz verileceğini anlattı.

Karaismailoğlu, özellikle hastanelerde görevli sağlık personelinin evine gidemediğini ve sevdiklerini göremediğini bildiklerini belirterek, "Bu nedenle 12 bin 864 saha çalışma ekibine de sevdikleriyle daha rahat konuşabilmeleri, görüntülü sohbet edebilmeleri için 3 ay süreyle 15 GB/ay internet ve 15 bin dakika/ay sesli görüşme hizmeti ek olarak sunulmaya başlayacak. Onlar bizler için insanımız için sevdiklerinden ayrı kaldılar. Elimizden gelen her şeyi de sağlık çalışanlarımız sevdiklerine kavuşabilsin diye seferber etmeye hazırız." dedi.

Yorumlar (3)
Sultan 7 ay önce
Ne reklam ama. Yoktuya dakikamiz internetimiz.imdadimiza yetistiniz.herzamanki gibi.yiyorsa iletisim faturalarimizi odeyin ucret almayi saglikcilardan iki ay.
Diyarbakırlı 7 ay önce
GSM FİRMALARI SAĞLIK ÇALIŞANLARINA 3 AY TOPLAM 15 GB İNTERNET HEDİYE EDECEĞİNİ DUYURDU ,BEN DE SAĞLIK ÇALIŞANIYIM FATURALI HATTIMA HENÜZ İNTERNET YÜKLENMEDİ TTELEKOM GSM FİRMASINI ARAMAMİZ MI GEREKİYOR
fırat sönmez 7 ay önce
Basvuru yapmak icin ne yapmalıyız
8
açık
Günün Anketi Tümü
Çalıştığınız birimden memnun musunuz?