Twit Atarak Hangi Sorunu Çözdünüz?

Son yıllarda tüm dünyada olduğu gibi ülkemizde de sosyal medya kullanımı oldukça artmış durumda. Bu kullanımda sağlık çalışanları da yerini almış bulunmakta. Ancak bu yazıyı kaleme almamızdaki maksat; sağlık çalışanlarının sorunlarının çözümü için çaba harcayacak mercilerin de sosyal medya paylaşımlarıyla sivil toplum faaliyeti yaptıkları yanılgısına düşmeleri.

Twit Atarak Hangi Sorunu Çözdünüz?
banner71

Sağlık çalışanlarının olmayan döner sermayeleri, kalmayan iş barışı, liyakatsizliğin tavan yapmasından kaynaklı idari sorunları derken hali hazırda yaşadıkları sıkıntılarını kendi çabalarıyla bir şekilde dile getiriyorlar. Peki yönetici yada sendika başkanı pozisyonundaki kişilerin yaptıkları paylaşımlarla sağlık çalışanlarından farkları ne?

Yüzbinlerce üyesiyle büyük kitlelerin sesi olması gerekenler, son zamanlarda sosyal medya üzerinden STK faaliyeti yürüttüklerini üzülerek müşahade ediyoruz. Bu durum öyle bir hal aldı ki yönetici yada başkanların personel yararına yaptıkları paylaşımlar bile ya beğenilmiyor yada görmezden geliniyor. 

YAPTIĞINIZ KENDİNİZİ GÖSTERME GAYRETİ OLARAK KALIYOR!

Burdan soruyoruz! Sadece 1 tane örnek verin! Sendika olarak şu paylaşımı yaptık da şu sorunu çözdük. Büyük sorunlarla uğraşmak zorunda kalan sağlıkçılar her türlü sosyal medya platformu aracılığıyla sorunlarını bir şekilde dile getiriyorlarken, sayın yönetici ve başkanlar attığınız twitlerle ondanlardan ne farkınız kalıyor?

ARTIK TRİBÜNLERE OYNAMA DEVRİ BİTMELİ!

Kendi takipçilerinizin bile görmediği yada görmezden geldiği paylaşımlarınızla, sorunları çözmeyi bir kenara bırakın, kamuoyu bile oluşturamadığınızı görerek, dönem dönem yaptığınız çıkışlarla sorunların çözülmediği gibi DAĞ gibi biriktiği gerçeğiyle yüzleşme vaktiniz çoktan gelmişte geçmiş durumda. 

3 BÜYÜK SENDİKA BAŞKANININ ÜYE SAYISI VE TAKİPÇİ SAYILARI

TIKLAYIN

SaglikPersoneliHaber.Net/ÖZEL HABER

Güncelleme Tarihi: 07 Aralık 2019, 17:15
YORUM EKLE
YORUMLAR
Kerim
Kerim - 11 ay Önce

SADECE 1 TANE ÖRNEK VERİN.?
SENDİKA OLARAK TWİTT İLE KAÇ TANE SORUN ÇÖZDÜNÜZ.?

BÜYÜK SIKINTILAR YAŞAYAN SORUNLARINI HER TÜRLÜ PLATFORM VE SOSYAL MEDYADAN PAYLAŞAN PERSONELLER'DEN NE FARKINIZ VAR.?

Canan
Canan - 11 ay Önce

Bunların sendikası hiç kadro istemedi. Dostlar alışverişte görsün diye twit de yazdı o kadar. Ey Önder Kahveci sizler bu kadar aciz mi kaldınız. Bir yerde başım diye ortalıklarda dolaşacaksınız. Ama sözde baş olup icraat ta baş olamayacağınızı anlayamadınız ortada

SIRADAKİ HABER