Türkiye'de Koronadan 5 Sağlık Çalışanı Aynı Gün Hayatını Kaybetti!

Pandemi'de virüsle iç içe olan sağlık çalışanları en ön saflarda gece gündüz demeden savaşmaya devam ediyor. Son 24 saat içerisinde korona yenik düşen 5 sağlık çalışanı hayata gözlerini yumdu.

Türkiye'de Koronadan 5 Sağlık Çalışanı Aynı Gün Hayatını Kaybetti!
banner71

Bu Mücadele'de sağlıkçılar can vermeye, hayatlarını kaybetmeye devam ediyor.

Geçtiğimiz son 24 saat içerisinde 5 sağlık çalışanı aynı gün içerisinde koronavirüs nedeniyle hayatlarını kaybettiler

İl Sağlık Müdürlüğü çalışanı İbrahim Kılınçarslan Koronavirüse yenik düştü!

Konya İl Sağlık Müdürlüğü Özlük Birimi’nde görev yapan İbrahim Kılınçarslan koronavirüs nedeniyle hayatını kaybetti.

Ankara'da Yine Bir Sağlık Çalışanı Koronadan Vefat Etti!

Ankara Sincan Dr. Nafiz Körez  Devlet Hastanesinde 696 KHK ile sürekli işçi kadrosunda görev yapan sağlık çalışanı arkadaşımız Mehmet CANRUH'un Covit-19 sebebiyle hayatını kaybettiği öğrenildi. Hastane'de arkadaşları tarafından "Melek Mehmet" olarak bilinen arkadaşımıza bu şekilde hitap edilmesinin nedeni tabiki; İnsanlığından ve özverisinden. 46 yaşında koronavirüsten hayatını kaybeden CANRUH'un küçük çocuklarınında olduğu öğrenildi.

TIKLAYIN

Sağlık Çalışanı Ertuğrul Sütçü Coronaya Yenik Düştü!

Konya Emirgazi Devlet Hastanesinde çalışan Sağlık Memuru Ertuğrul Sütçü'de uzun bir tedavi sonucu tedaviye yanıt veremiyerek hastalığa yenik düştü.

Bir Sağlık Çalışanı da Trabzon'da Koronadan Vefat Etti!

Trabzon Kanuni Eğitim ve Araştırma Hastanesi teknik servisinde görevli Faik Çelebi, yakalandığı koronavirüs mücadelesine yeniş düştü.

Sağlık Memuru Abdüllatif Sancar Koronavirüs Nedeniyle Hayatını Kaybetti!

Şanlıurfa Mehmet Akif İnan Semt Polikliniği’nde görev yapan Sağlık Memuru Abdüllatif Sancar’ın COVİD-19 nedeniyle hayatını kaybettiği öğrenildi.

Güncelleme Tarihi: 14 Eylül 2020, 10:26
YORUM EKLE
YORUMLAR
Elf
Elf - 1 hafta Önce

Yasi 40 ustu olan personel kronik hastaligi obezitesi var ise calistirmanin anlami bana gore ölüme yuruyun demektir. Eksik personel varsa atama yapin. Saglik personeli olduklari icin olmeleri gerekmiyor rotasyon seklinde çalıştırılmalı. Yani bu insanlarin hic degerleri yok mu. Oylr cok buyuk buyuk insanlarda vefat etmemis. Ama risk grubundaki herkes kontrol altinda olmali. Askerlerin bile hastaneleri vardi. Acil durumlarda. Bu donem belki gorunen bir savas degil ama hastaneler tam bir savas merkezi olmuslar ve degersizlikleri almis basini gitmis bakanin bunun sorumlusu. Eğer komutan olarak goruyorsa kendini yapamiyor istifa etmeli. Saglik personelleri kendilerini en degersiz gordugu zaman bu zaman ise demekki görevini layikiyla yapamiyor demektir.

SIRADAKİ HABER