Trafik kazasında yaralanan şahıs 4 sağlık çalışanını ve bir polisi darp etti

Trafik kazasında ayağından yaralanan kişi, kaldırıldığı Van Eğitim ve Araştırma Hastanesi acil servisinde görevli bir doktor, 3 hemşire ve bir polisi darbetti.

Gündem 24.05.2021, 09:00 Zeynep Elmalı
Trafik kazasında yaralanan şahıs 4 sağlık çalışanını ve bir polisi darp etti

Van'ın İpekyolu ilçesine bağlı Karşıyaka Mahallesi'nde, iki aracın çarpışmasıyla kaza meydana geldi.

Kaza yerine giden 112 ekipleri, yaralıları Van Eğitim ve Araştırma Hastanesi acil servisine getirdi. Yaralılardan birinin, madde bağımlısı ve ayağından yaralanmış olduğu bildirildi.

DOKTORA YUMRUK ATTI

Personel Sağlık Whatsapp grubumuza ücretsiz Abone ol, günlük haberler cebine gelsin. Tıkla

Hastane Başhekimi Doç. Dr. Sebahattin Çelik ise trafik kazasının ardından birbirlerini suçlayan taraflar arasında kavga çıktığını, polislerin müdahalesinin ardından yaralıların hastaneye getirildiğini ifade ederek, şu bilgileri verdi:

"Yaralılardan biri, hastanede kendisini muayene eden doktorun nefes borusuna gelecek şekilde yumruk atmış. İğne yapmaya gelen hemşireye ve araya giren polise saldırmış. Çevik kuvvet devreye girmiş. Yaralı başka hastaneye nakledildi. Arkadaşlarımızın ciddi bir durumu yok. Doktorumuzun aldığı darbeden dolayı göğüs ağrısı var."

Personel Sağlık Telegram grubumuza ücretsiz Abone ol, günlük haberler cebine gelsin. Tıkla

Yorumlar (1)
lab.tek uğur 4 hafta önce
işçiler için inşaAllah hayırlı bir toplu sözleşme dönemi olur zira memurlar için olumlu şeyler beklemek saflık olur.başkanlara bol sıfırlı maaşlar makamlar koltuklarla gelen bir sözleşme dönemi olacaktır yine......
17
parçalı az bulutlu
Günün Anketi Tümü
Sağlık Çalışanı olarak aldığınız maaş yaptığınız işin karşılığı mı?
Sağlık Çalışanı olarak aldığınız maaş yaptığınız işin karşılığı mı?