Topladıkları Parayı Hastane Personeli İle Paylaştılar!

Covid-19 salgınıyla mücadele eden sağlık çalışanlarına verilen ek ödemeleri değerlendiren SAÜEAH asistan hekimleri, topladıkları parayı bu süreçte serviste beraber görev yaptıkları yardımcı personele dağıttı.

Topladıkları Parayı Hastane Personeli İle Paylaştılar!

Sakarya Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde ( SAÜEAH) çalışan tüm branşlardan 200’e yakın asistan hekim, Covid-19 salgını sürecinde aldıkları ek ödemelerin önemli bir kısmını, bu süreçte ek ödemeden faydalanamayan hastane personelleriyle paylaştı.

TIKLAYIN

Asistan hekimler toplanan miktarın bir kısmı kendi servislerinde görev yapan yardımcı personele dağıtırken, kalan meblağ Dr.Kayhan Özdemir, Dr. Tarık Harmantepe ve Dr. Enes Baş tarafından Hastane Başhekimi Prof. Dr. Mehmet Akif Çakar'a takdim edildi.

Başhekim Çakar, Ramazan Bayram öncesi yapılan bu anlamlı davranış için asistan hekimlere teşekkür ederken, bunun diğer pandemi hastanelerine de örnek teşkil etmesi temennisinde bulunuldu.

Yapılan bu ince davranış sosyal medya hesaplarından bu şekilde paylaşıldı

Güncelleme Tarihi: 23 Mayıs 2020, 17:04

saglikpersonelihaber.net IOS ve Android Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel haberlerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

SaglikPersonelHaber.Net Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

SaglikPersonelHaber.Net IOS Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

Instagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

TeleGram Kanalımıza Buradan Üye Ol

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER