PERSONEL SAĞLIĞIN TELEGRAM Grubu İle Son Dakika Gelişmeleri Öğrenmek İçin TIKLAYINIZ.

TOKİ Sosyal Konut Projesi Kura Çekim Tarihi Belli Oldu

TOKİ tarafından yapılacak sosyal konut projesi ile ilgili kura çekim tarihleri netleşti. Milyonlarca vatandaş tarafından merak edilen Sosyal Konut Projesi Kura günü ile ilgili TOKİ Başkanından yeni detaylar geldi.

Gündem 14.10.2022, 19:30 Cansu Polat
TOKİ Sosyal Konut Projesi Kura Çekim Tarihi Belli Oldu

TOKİ Başkanı Ömer Bulut’tan sosyal konut projesi kura çekimlerinin başvuruların bitmesine mütakiben hemen yapılacağı açıklaması geldi.

Milyonlarca vatandaş tarafından büyük merakla beklenen sosyal konut projesinde önemli detaylar ortaya çıktı.

Sosyal konut projesini düzenleyen TOKİ Başkanı Ömer Bulut, konut projesi ile ilgili kura çekimlerinin başvurularının bitimi ardından hemen yapılacağını duyurdu. Bulut, kura tarihi ile ilgili başvurularının bitmesinin ardındaki ilk haftayı işaret etti.

Ak Parti Hükümeti’nin “Cumhuriyet tarihinin en büyük sosyal konut projesi” olarak lansmanını yaptığı projeye başvurular bu ay sonuna kadar devam edecek.

TOKİ’nin sosyal konut projesi için son başvuru tarihi 31 Ekim 2022, arsalar için ise 7 Kasım 2022 tarihi olarak belirlendi.

Yorumlar (5)
Memur 2 ay önce
Kardeşim düz memurlar var onlar 8500tl maaş alıyor asgari ücretli olmalarına aylar kaldı enflasyon farkiyla iyileştirme yapmayarak sendikakarda sahip çıkmayarak el birliğiyle yok ettiniz bu insanlara bir iyileştirme maaşlarına ünvanlarına mezuniyetlerine ve yaptıkları mevcut işlerine göre nitelik verseniz neolur audiyemi binemezsiniz 60 bin maaş mı alamazsınız bunların derdini görüşme masasına getirmek bukadarmı zor yazık diyorum
SAĞLIKÇI 2 ay önce
Editör tarih diyorsun nerde tarih
HADİ SÖYLEEEE 2 ay önce
YERLERİ BİLE BELLİ OLMAYAN TOKİ ÖYLE Mİ YERİNİ SÖYLE DE BİLELİM DAĞ BAŞIMI DENİZ ALTINDAMI YER SÖYLE BE ADAM
saglikci 2 ay önce
yerlerini netcen. işte ver parayı gerisini sorma be kardeşim.
Bilge Liderci 2 ay önce
VAllahi 500 yatırmışam vAllahil azim devletime helali hoş olsun... Rabbim Devletsiz Ve Bayraksız Bırakmasın. 500 ün önemi yok.