PERSONEL SAĞLIĞIN YENİ TWİTTER HESABINI TAKİP ETMEK İÇİN TIKLAYINIZ.

Temizlik Personeli Kadın Hemşireyi Darbetti

Daha önce aralarında tartışma bulunan temizlik görevlisi ile hemşire arasında çıkan arbede sonrası temizlik personeli gözaltına alındı.

Gündem 23.11.2022, 16:48 23.11.2022, 17:03 Cansu Polat
Temizlik Personeli Kadın Hemşireyi Darbetti

Kırşehir Eğitim ve Araştırma Hastanesinde görevli bir hemşire hastanede temizlik personeli olarak çalışan işçi tarafından saldırıya uğradı.

Olay sonrası talihsiz kadın hemşire tedavi altına alınırken temizlik personeli ise polis tarafından gözaltına alındı.

Yaşanan saldırıyla ilgili savcılık soruşturma başlattı.

Yorumlar (16)
Murat reis 2 hafta önce
Bir kişi üzerinden 280 bin insanı yargilayamazsin birader asıl torpille atanan işçi sınıfı kendine çeki düzen vermeli çoğu kurum nedir,devlet dairesi nedir ondan bihaberler
Tekniker 2 hafta önce
Hemşireler en kutsal işi yapıyor. Bu temizlik görevlisinin ne vasıfla bu kadar ileri gitmiş. Böylelerini serbest bırakmayacaksın
ulaş 2 hafta önce
vakit yalakalık vakti deyil
ceren hanım 2 hafta önce
partıden cematten nerde vasıfsız ınsan var hastanelerın personel kadrosunu doldurdu.cok normal anarşinin olması
Gormuskisi 2 hafta önce
Hemşireleri hastanelerden bilmesek olayın böyle geliştiğine kesin inanırdım. Kim bilir hemsire ne dedi ve ne yaptı da olay buraya geldi. Hemşireler artık kontrolden çıktı. Sadece kendilerinden küçük gördükleri personele değil tüm personele düşmanlık eden bu güruh konusunda ACİL birsey yapılsın! SAĞLIK BAKANLIĞI YETER NEREDESİN İMDAT!
Hemşire 2 hafta önce
Seçim zamanları torpille siyasetle işe girenler hemşirelere dil uzatamaz. İşinizi doğru yapın
Hemşire 2 hafta önce
şiddete uğrayan temizlikçi değil. hicbirseyin çözümü şiddet değildir .baştan belli kokuşmuş zihniyeti .herkes işini yapsa zaten hemşire niye işçi ile muhattap olsun . İşini hakkıyla yapanlara sözüm yok .
Ali han 2 hafta önce
Hastanelere sınavsız gelişi güzel ne olduğu belirsiz kişileri alırsanız olacağı budur. Hastane gibi mahrem alanlara belirli bir eğitim düzeyi olan ahlaki değerlere sahip kişiler alınmalı
Memet 2 hafta önce
Bu nasıl habercilik sanki olay hastanede olmuş gibi haber veriyorsunuz iki bekar insan dışarda yaşanmış olay bu ne hastaneyi ilgilendirir ne yönetimi ne de başkasını . Sanki polis hakim savcı memur öğretmen dışarda hiç kavga etmiyor .
Baba 2 hafta önce
Bu iki kişi arasında gönül ilişkisi var ve bu hemşire bir cok kişi ile birlikte olan biri . Hastane dışında beraber alkol alırken tartışıp kavga ediyorlar bu konunun ne mesleklerle nede hastaneyle alakası var bu habercilik değil yalan yanlış araştırmadan haber yapıyorsunuz . Mesai saatleri dışında evde yaşanmış bi olayı sanki hastane içinde yaşanmış gibi lanse ediyorsunuz .
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın