Sözleşmeli Yöneticilerimize Çağrımızdır!

Sağlıkpersonelihaber.net'i kurduğumuzda kendimize bir söz verdik. Bu söz de sağlık personelimizin hakkını ve aralarındaki dayanışmayı koruyacağımızdı.

Sözleşmeli Yöneticilerimize Çağrımızdır!

Bilindiği üzere Sayın Cumhurbaşkanımızın maddi ve manevi olarak önderlik etmesiyle Ülkemizde; milletçe birlik ve dayanışmayı göstermek amacıyla “bizbizeyeteriz” kampanyası başlatılmıştır.

Yaşamakta olduğumuz salgın günlerinde milletçe sağlık personelimizce dayanışma halindeyiz.

Bu süreçte yükün ve riskin büyük oranda sahada çalışmakta olan sağlıkçılarımızda olduğunu biliyoruz.

Sağlık Bakanlığımızda yerinde bir kararla 3 ay süreyle sağlıkçılarımıza tavandan döner sermaye verilmesini kararlaştırılmıştır. Sağlığını hatta canını kaybetme tehlikesiyle yüz yüze çalışan,  günlerce evine gidemeyen, sevdiklerini göremeyen sağlıkçılarımıza bu uygulama az olmakla birlikte bir hakkın teslimidir. Lakin, peki Sözleşmeli Yöneticilerimiz?

Evet işte biz de onları sahada çalışan sağlıkçılarımızla aynı duyguda dayanışma ve birliğe davet ediyoruz. Sözleşmeli İdarecilerimizi "bizbizeyeteriz" kampanyamıza destek olmaya davet ediyoruz. Biliyoruz ki yöneticilerimiz bu fedekarlıktan kaçınmayacaklardır. 

Güncelleme Tarihi: 06 Nisan 2020, 20:22

saglikpersonelihaber.net IOS ve Android Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel haberlerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

SaglikPersonelHaber.Net Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

SaglikPersonelHaber.Net IOS Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

Instagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

TeleGram Kanalımıza Buradan Üye Ol

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER