Sözleşmeli Yönetici Değerlendirmeleri İçin Son Tarih 14 Şubat!

Sözleşmeli yöneticilerin 14/02/2020 tarihi mesai bitimine kadar SYPD sistemi üzerinden değerlendirmeleri yapmaları istendi.

Sözleşmeli Yönetici Değerlendirmeleri İçin Son Tarih 14 Şubat!
banner71

Sözleşmeli Yönetici Performans Değerlendirme Yönergesi ile İl sağlık müdürü, Başkan ve Başkan Yardımcıları, İlçe Sağlık Müdürü, Hastane ve ADSM/ADSH’lerde ise Başhekim, Başhekim Yardımcıları, Müdür ve Müdür Yardımcıları değerlendirmeye tabi tutulmaktadır. Sözleşmeli Yönetici Performans Değerlendirme Yönergesi dayanağını 663 sayılı Sağlık Alanında Bazı Düzenlemeler Hakkında Kanun Hükmünde Kararname'den almaktadır. Yukarıda anılan tüm sözleşmeli yöneticilerin sözleşme süresince gösterecekleri performanslar Sözleşmeli Yönetici Performans Değerlendirme Yönergesi ekinde yer alan göstergeler üzerinden değerlendirilmesi esastır.

TIKLAYIN

Sözleşmeli  yöneticilerin her biri için ilgili gösterge kartı üzerinden değerlendirme sonucu almış olduğu puanın %80’i ile iki üst amiri tarafından oluşturulan yetkinlik bazlı performans değerlendirme puanlarının aritmetik ortalamasının %20’si alınarak nihai performans puanı oluşturulmaktadır.

Sözleşmeli yöneticilerin 14/02/2020 tarihi mesai bitimine kadar SYPD sistemi üzerinden değerlendirmeleri  yapması istendi.

Güncelleme Tarihi: 26 Ocak 2020, 14:27
YORUM EKLE
YORUMLAR
Komedi
Komedi - 8 ay Önce

Buradan anladığım Balıkesir'in sözleşmeli fetösever müdürü ve onun beceriksiz yaverleri kendi kendilerine mi not verecekler...

Ahmet
Ahmet @Komedi - 8 ay Önce

Ankarada da Urfalı Urfalıyı değerlendirecek çok yazık Ankaraya da milkete de...Sendika nın mı kimin vebali

Balıkesir
Balıkesir - 8 ay Önce

Ben not vereyim buradan. Nasılsa bize sormuyorlar buradan gören olur belki...
Fetösever müdür fevzi :0
Beceriksiz yolsuzluktan cezalı başkan Erol:0
Mobbing uzmanı başkan Gökhan:0
Mobbing uzmanı iş bilmez savsaklayan kuyu kazan başkan yrd. (Başhekim) Ramazan :0

SIRADAKİ HABER