Sözcü Yazarı Deniz Zeyrek: Sağlık Bakanı Değişecek!

Sözcü gazetesi köşe yazarı Deniz Zeyrek bugün kaleme aldığı köşe yazısında kabine değişikliği iddialarıyla ilgili olarak kulislere düşen son bilgileri aktardı.

Gündem 25.09.2019, 11:43 25.09.2019, 12:13
Sözcü Yazarı Deniz Zeyrek: Sağlık Bakanı Değişecek!

23 Haziran'da yapılan İstanbul Büyükşehir Belediyesi seçimlerinden sonra sıklıkla dile getirilen (Recep Akdağ Bakan mı Oluyor? Akdağ'ın 3. Dönemi mi Başlıyor?) kabine değişikliği iddiaları ile ilgili Sözcü gazetesi köşe yazarı Deniz Zeyrek, Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın New York temaslarının ardından Bakanlar Kurulu revizyonu için düğmeye basacağı iddiasını gündeme getirdi.

KİMLER GİDİYOR KİMLER KALIYOR?

Sözcü yazarı Deniz Zeyrek, "kulağı delik" bir gazeteci arkadaşının "sağlam" ve "etkin" dediği kaynağından aldığı kulis bilgileri köşesinde paylaştı:

"Binali Yıldırım Başkan Yardımcısı olacak. Kültür/Turizm, Milli Eğitim, Sağlık ve Tarım bakanları kesin gidecek. Ekonomi Bakanı ortada. İçişleri, Savunma, Adalet bakanları kalıyor."

ADALET BAKANI GÜL'E DESTEK

TIKLAYIN

Son dönemde hedef gösterilen ve FETÖ ile mücadelede zayıf kaldığı suçlaması yöneltilen Adalet Bakanı Abdulhamit Gül'ün geçtiğimiz günlerde Cumhurbaşkanı Erdoğan ile yaptığı görüşmeye ilişkin edindiği bilgileri Zeyrek, yazısında aktardı:

Dün bu konuyla ilgili üç görüşme yaptım ve şu bilgiye ulaştım:

"Cumhurbaşkanı Erdoğan, yargı tartışmaları ve iddialar konusunda hem Adalet Bakanı Gül'den hem başka kaynaklardan çok detaylı bilgiler aldı ve Gül'e 'sen bildiğin yolda yürü' diyerek destek verdi."

Personel Sağlık Telegram grubumuza ücretsiz Abone ol, günlük haberler cebine gelsin. Tıkla

Yorumlar (2)
sağlıkçı 1 yıl önce
bir sağlıkçı olarak bizimde temenlimiz değişmesi yönünde
Mersin 1 yıl önce
Umarım doğrudur. Bizde Konyalı furyasından kurtulmuş oluruz
-8
açık
Günün Anketi Tümü
Sağlık Çalışanı olarak aldığınız maaş yaptığınız işin karşılığı mı?
Sağlık Çalışanı olarak aldığınız maaş yaptığınız işin karşılığı mı?