Sosyal Mesafe Uyarısı Yapan Hemşirenin Burnunu Kırmıştı: Yakalandı! (3)

Test yaptırmak için hastaneye gelen vatandaşın darp ettiği sağlık çalışanı isyanını sosyal medya aracılığıyla dile getirdi. İşin en ilginç yanı ise, darp eden kişinin annesinin "ne olmuş bir yumruk yemişse !!" demesi olmuştu. Hemşire Sinan Doğan'ı darp ettiği öne sürülen şüpheli K.K polis ekiplerince yakalandı.

Gündem 19.08.2020, 09:45 19.08.2020, 10:40 Güler Sağlam
Sosyal Mesafe Uyarısı Yapan Hemşirenin Burnunu Kırmıştı: Yakalandı! (3)

Ağrı'nın Doğubayazıt ilçesinde sağlık çalışanına şiddet uyguladığı iddia edilen şüpheli gözaltına alındı.

Edinilen bilgiye göre, 10 Ağustos'ta Dr. Yaşar Eryılmaz Doğubayazıt Devlet Hastanesi bahçesinde Kovid-19 hastaları için kurulan çadırda görevli hemşire Sinan Doğan'ı darp ettiği öne sürülen şüpheli K.K'nin yakalanması için İlçe Emniyet Müdürlüğü Asayiş Büro Amirliği ekiplerince çalışma başlatıldı.

Polis ekiplerince gözaltına alınan K.K, İlçe Emniyet Müdürlüğüne götürüldü.

NE OLMUŞTU?

Ağrı'da Dr. Yaşar Er Yılmaz Doğubayazıt Devlet Hastanesi'nde görevli hemşire Sinan Doğan, acil servis yanında kurulan corona virüs çadırında, sosyal mesafe kuralına uyması için uyardığı hasta yakınının yumruklu saldırısına uğradı. Buru kırılan Doğan, sosyal medyadan saldırıya tepki gösterdi

Olayı, dün saat 14.00 sıralarında Dr. Yaşar Er Yılmaz Doğubayazıt Devlet Hastanesi'nin acil servisinde meydana geldi.

Dahiliye bölümüne muayene olan Selvi K., corona virüs şüphesi ile acil servise yönlendirildi. Acil servisten de test yaptırması için corona virüs çadırına gönderildi.

TIKLAYIN

Hasta ve yakınlarının sıra beklemeden çadıra girmek istemeleri üzerine hemşire Sinan Doğan, corona virüslü hastalar olduğunu belirterek, sosyal mesafe kurallarına uyulması gerektiğini söyledi. Ancak Selvi K.'nin oğlu, Doğan'a yumruk attı.

Yüzü kanlar içerisinde kalan Sinan Doğan'ın burnunda kırık oluştu. Şikayetçi olan Doğran, Twitter hesabından yaptığı paylaşımda, "Şiddet, Covid dinlemiyor.

Tedbirini almayan milletimiz, test yapmaya gelince size böyle aslan kesiliyor. Beni darp eden adamın annesinin söylediği şey ise; 'Ne olmuş bir yumruk yemiş'" dedi.

DAHA ÖNCE DE SALDIRIYA UĞRAMIŞ

Sinan Doğan, geçen mart ayında da acil servise getirilen Ramazan D.'nin (23) yakınlarının saldırısına uğramıştı.

Doğan ile hemşire Hilal Emin Ağaoğlu'nu darp eden 4 şüpheli, savcılık işlemlerinin ardından tutuksuz yargılanmak üzere serbest bırakılmıştı.

Sinan Doğan paylaşımında; "Şiddet covid dinlemiyor ; tedbirini almayan milletimiz test yapmaya gelince size böyle aslan kesiliyor. Beni darp adamın annesinin söylediği şey ise ; ne olmuşsa bir yumruk yemiş !!! @drfahrettinkoca @saglikbakanligi " dedi.

Yorumlar (1)
Sağlıkçı 4 ay önce
Neden şaşırmadım!!! Biyolojik bağı olmaktan öteye gitmeyen insanımsı varlığın yetiştirdiği de ancak bu kadar olur.
3
açık
Günün Anketi Tümü
Sağlık Çalışanı olarak aldığınız maaş yaptığınız işin karşılığı mı?
Sağlık Çalışanı olarak aldığınız maaş yaptığınız işin karşılığı mı?