Sosyal Medyanın En Çok İzlenen Videosu:Nalan Hemşirenin 1 Günü

Eskişehir Şehir Hastanesi'nde Covid-19 yoğun bakımında çalışan Nalan Tüzan'ın Korona sürecinde 1 gününün anlatıldığı kısa film sosyal medyanın en çok konuşulanları arasına girdi.

Gündem 17.05.2020, 15:14 17.05.2020, 15:24
Sosyal Medyanın En Çok İzlenen Videosu:Nalan Hemşirenin 1 Günü

Eskişehir Şehir Hastanesi'nde Covid-19 yoğun bakımında çalışan Nalan Tüzan isimli hemşirenin, hastanedeki 1 günü kameraya kaydedildi.

TIKLAYIN

Eskişehir Şehir Hastanesinde Korona virüs sürecinin başından buyana görev yapan 1 çocuk annesi Nalan Tüzan'ın 1 günü hastane çalışanları tarafından görüntülendi. Videoda Korona virüs salgınında Nalan hemşirenin iş temposunun yoğunluğuna dikkat çekiliyor. Tüzan, virüs yüzünden 2 aydır çocuğundan ve eşinden ayrı kalıyor. Çocuğu ve eşi ile mesai bitiminde cep telefonu ile görüntülü konuşan Tüzan, bu şekilde özlem gideriyor.

"Sağlık çalışanları olarak her koşulda hastalarımızın yanındayız"

Yaşadığı zorlukları anlatan Tüzan, hem bir hemşire hem bir anne hem de bir eş olarak zorlu bir dönemde olduğunu söyledi. 3 yaşındaki çocuğunu çok özlediğini belirten Tüzan, "Hem bir hemşire hem bir anne hem de bir eş olarak zorlu bir dönemdeyim. Bugünlerin geçeceğini bildiğim için geleceğe umutla bakıyorum. Maskeyle bazen nefes almakta zorlanıyorum. Tulumu çıkardığımda formam sırılsıklam oluyor. Maskelerin de yüzümde bıraktığı izler cabası. Geçmişte olduğu gibi bugün de yarın da sağlık çalışanları olarak her koşulda hastalarımızın yanındayız" şeklinde konuştu.

Yorumlar (1)
Fehmibaşak tebrik ediyorum sizleri 6 ay önce
Tebrik ediyorum sizi ve sizin gibi asıl sağlık emekçilerinin dilinden anlatanları 16 saatlik covif yoğun bakım nöbetim de ki üç aydın böyle yoğun bakımın kapısın önünden geçen doktor yok bırakın içeri girmeyi , bir kaç tane hariç ,3 aydık çektiğimizi herşey para feğil ama
6
açık
Günün Anketi Tümü
Çalıştığınız birimden memnun musunuz?