Sosyal Medyanın En Çok İzlenen Videosu:Nalan Hemşirenin 1 Günü

Eskişehir Şehir Hastanesi'nde Covid-19 yoğun bakımında çalışan Nalan Tüzan'ın Korona sürecinde 1 gününün anlatıldığı kısa film sosyal medyanın en çok konuşulanları arasına girdi.

Sosyal Medyanın En Çok İzlenen Videosu:Nalan Hemşirenin 1 Günü

Eskişehir Şehir Hastanesi'nde Covid-19 yoğun bakımında çalışan Nalan Tüzan isimli hemşirenin, hastanedeki 1 günü kameraya kaydedildi.

TIKLAYIN

Eskişehir Şehir Hastanesinde Korona virüs sürecinin başından buyana görev yapan 1 çocuk annesi Nalan Tüzan'ın 1 günü hastane çalışanları tarafından görüntülendi. Videoda Korona virüs salgınında Nalan hemşirenin iş temposunun yoğunluğuna dikkat çekiliyor. Tüzan, virüs yüzünden 2 aydır çocuğundan ve eşinden ayrı kalıyor. Çocuğu ve eşi ile mesai bitiminde cep telefonu ile görüntülü konuşan Tüzan, bu şekilde özlem gideriyor.

"Sağlık çalışanları olarak her koşulda hastalarımızın yanındayız"

Yaşadığı zorlukları anlatan Tüzan, hem bir hemşire hem bir anne hem de bir eş olarak zorlu bir dönemde olduğunu söyledi. 3 yaşındaki çocuğunu çok özlediğini belirten Tüzan, "Hem bir hemşire hem bir anne hem de bir eş olarak zorlu bir dönemdeyim. Bugünlerin geçeceğini bildiğim için geleceğe umutla bakıyorum. Maskeyle bazen nefes almakta zorlanıyorum. Tulumu çıkardığımda formam sırılsıklam oluyor. Maskelerin de yüzümde bıraktığı izler cabası. Geçmişte olduğu gibi bugün de yarın da sağlık çalışanları olarak her koşulda hastalarımızın yanındayız" şeklinde konuştu.

Güncelleme Tarihi: 17 Mayıs 2020, 15:24

saglikpersonelihaber.net IOS ve Android Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel haberlerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

SaglikPersonelHaber.Net Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

SaglikPersonelHaber.Net IOS Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

Instagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

TeleGram Kanalımıza Buradan Üye Ol

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE
YORUMLAR
Fehmibaşak tebrik ediyorum sizleri
Fehmibaşak tebrik ediyorum sizleri - 3 hafta Önce

Tebrik ediyorum sizi ve sizin gibi asıl sağlık emekçilerinin dilinden anlatanları 16 saatlik covif yoğun bakım nöbetim de ki üç aydın böyle yoğun bakımın kapısın önünden geçen doktor yok bırakın içeri girmeyi , bir kaç tane hariç ,3 aydık çektiğimizi herşey para feğil ama

SIRADAKİ HABER