Son Dakika.. THY Genel Müdüründen sağlık çalışanları indirim kampanyası açıklaması

Türk Hava Yolları'nin (THY) sağlık personellerine özel tüm uçuşlarda geçerli indirim kampanyası düzenlemesinin ardından indirim kampanyasına başvuru şartları ve indirimin ne kadar olduğu merak konusu oldu. Genel Müdür Bilal Ekşi bazı kullanıcılar "TÜM SAĞLIK ÇALIŞANLARI" ifadesini açmamızı istedi diyerek yeni bir açıklamada bulundu.

Gündem 08.06.2020, 20:51 08.06.2020, 22:17
Son Dakika.. THY Genel Müdüründen sağlık çalışanları indirim kampanyası açıklaması

THY sadece sağlık personellerine özel tüm uçuşlarda geçerli olmak üzere bilet fiyatlarında indirim yaptı. Fedakar sağlıkçılara teşekkür amacıyla yaptığı büyük indirimin ardından vatandaşlar tarafından indirimin ne kadar olduğu ve indirime başvuru şartları merak edildi. Peki THY'nin sağlık çalışanları indirim kampanyası ne kadar, başvuru şartları nelerdir?

İNDİRİM SADECE DOKTORLARA DEĞİL!

Gün içerisinde bir yanlış anlama sonucu sağlık çalışanlarından kampanyaya başvuranlar, indirimin sadece doktorları kapsadığı anlayarak sitemli mesajlar attılar. Halbu ki THY, Tüm sağlık personeline yurtiçi ve dışı birer uçuş hakkı veriyor.  Sadece doktorlara indirim yapıyor algısı yanlıştır. Ama sadece birer kez ve 100.000 biletle sınırlı olması, 1 milyon 100 bin aktif sağlık çalışanının çok küçük bir kısmını kapsayacağı anlaşılıyor.

THY'NİN SAĞLIK ÇALIŞANLARINA İNDİRİMİ NE KADAR?

THY Genel Müdürü Bilal Ekşi, "Bazı sosyal medya kullanıcıları "TÜM SAĞLIK ÇALIŞANLARI" ifadesini açmamızı istedi. Hasta bakıcısından ambülans şöfürüne, hemşiresinden doktoruna, tek tek ismini sayamadığımız TÜM SAĞLIK ÇALIŞANLARINA %40 indirim kampanyamız geçerlidir. Teşekkürler." açıklamasında bulundu.

TIKLAYIN

THY sağlık çalışanlarına uçuş biletlerinde yüzde 40 indirim yapacağını duyurdu. 

THY SAĞLIK ÇALIŞANLARI İNDİRİM KAMPANYASI BAŞVURU ŞARTLARI NELERDİR?

Miles&Smiles üyesi sağlık çalışanlarına tüm Business ve Economy Class uçuşlarımızda %40 indirim imkanı sunuyoruz

Kampanyadan yararlanmak için;

Miles&Smiles üyesi olun. Miles&Smiles üyeliğiniz varsa doğrudan ikinci adıma geçin.
Kampanyaya Kayıt ol butonu üzerinden ulaşacağınız sayfanın altında “Yeni geri bildirim” kutucuğunu işaretleyin.
Açılacak alanın en altında bulunan “Sağlık Çalışanlarına Özel” kısmından Kayıt formuna ulaşabilirsiniz.
Kayıt formunda bilgilerinizi girin ve sağlık çalışanı kimlik kartınızı sisteme yükleyin.
Promosyon kodunuz, bilgileriniz onaylandıktan sonraki 3 gün içerisinde Miles&Smiles üyelik hesabınıza kayıtlı e-posta adresinize iletilecektir.
Biletinizi online kanallarımızdan alırken, promosyon kodunuzu ödeme adımında karşınıza çıkacak olan alana girdiğinizde indirimi görebilirsiniz.

Yorumlar (2)
Serdar 5 ay önce
11 sağlık personelnden 1 defa uçağa %40 indirimli binebilmesi milli parklara ücretsiz girme üç ay tavan döner biz Allah rızası için bir sadaka mı dedik acaba niye gecistiriliyoruz en düşük maaşa mahkum ediliyoruz madem olması gereken verilmiyor bari sadaka gibi şeyleri vermeyin de bazı alt edililiyor hissi yaşamayalım
İjlal aras 4 ay önce
İyi
10
açık
Günün Anketi Tümü
Çalıştığınız birimden memnun musunuz?