Skandalların Hastanesi Bu Kez de Havasız Kaldı İddiası!

Skandalların bir türlü eksik olmayan Ordu Devlet Hastanesi ile ilgili artık bu kadarı da pest denecek bir iddia kulaktan kulağa dolaşmaya başladı. Geçtiğimiz hafta Cuma günü (21.02.2020 ) hastanede oksijenin bittiği, bundan dolayı bir çok ameliyatın iptal edilmek zorunda kaldığı ve hastaların bu durumdan dolayı ciddi düzeyde mağdur olduğu iddiaları haber merkezimize kadar ulaştı.

Gündem 29.02.2020, 22:44 04.03.2020, 22:43 Güler Sağlam
Skandalların Hastanesi Bu Kez de Havasız Kaldı İddiası!

Yoğun bakımlarda ve servislerde oksijen ihtiyacı olan hastaların ne kadar mağdur olduğu da başka bir soru olarak ortada durmaktadır.

HASTANE İDARESİNİN İHMALİ VAR MI?

TIKLAYIN

Teknik servisin oksijen miktarında ki eksilmenin ve ana vana ile ilgili olan arızanın 3-4 gün önceden hastane yönetimine iletildiği ve yönetimin bu sorunlar ile ilgili yeterli önlemleri almamasından dolayı hastanede oksijen miktarının ve basıncının düştüğü yedek oksijenin miktarının sistemde kritik seviyelere indiği iddiaları bu kadarı da pest dedirtecek düzeydedir.

Devlet Hastanesinde Cemaat Yurdunun Çamaşırları Yıkandı İddiası!

KARADENİZ FIKRASI GİBİ!

Hastanenin de havasının bitmesi ancak karadeniz fıkralarında olur derdik ama fıkraydı gerçek oldu demekten başka elimizden bir şey gelmiyor.saglikpersonelihaber.net

HASTALARIN CANI ALLAHA EMANET!

Eğer bu iddialar doğru ise liyakatsız yöneticiliğe bir başka örnek ile karşı karşıyayız demek ki Ordu Devlet Hastanesinde hastaların canı allaha emanet demekten başka bir söz söyleyemiyoruz.

Personel Sağlık Telegram grubumuza ücretsiz Abone ol, günlük haberler cebine gelsin. Tıkla

Yorumlar (2)
Ordulu 12 ay önce
Asılsız haber. Haberin içeriğinde kasıt olduğu yazılan metinden belli. Bu asılsız haberlerle kişileri ve kurumları yıpratarak neler hedeflenmektedir?
Müjdeler 2 ay önce
Liyakat ve atila
parçalı bulutlu
Günün Anketi Tümü
Sağlık Çalışanı olarak aldığınız maaş yaptığınız işin karşılığı mı?
Sağlık Çalışanı olarak aldığınız maaş yaptığınız işin karşılığı mı?