Skandalın Ardından Başhekim'de Açığa Alındı!

Hastanede kendisine küfür ettiğini ileri sürdüğü kadının gözlerini çıkardığı olayda, Adana'daki Dr. Ekrem Tok Ruh ve Sinir Hastalıkları Hastanesi Başhekimi Uzm.Dr. Dilek ALTUN VARMIŞ'da açığa alındı.

Skandalın Ardından Başhekim'de Açığa Alındı!

Alınan bilgiye göre, Hatay'ın Payas ilçesinde oturan ve bazı sesler duyduğu için rahatsızlık duyan 56 yaşındaki Sultan Güner'i eşi Mehmet Güner (66) Adana'daki Dr. Ekrem Tok Ruh ve Sinir Hastalıkları Hastanesine getirdi. Sultan Güner muayene edildikten sonra 24 Şubat günü hastaneye yatırıldı. 1 Mart Pazar günü ise Sultan Güner hastalar tarafından ortak kullanılan salona geçti. Salona şizofreni hastanesi N.K. (36) adli kadın da geldi. İddiaya göre, N.K., Sultan Güner'in kendisine küfür ettiğini ileri sürerek ona saldırdı. Daha sonra kadını yere yatıran N.K. Sultan Güner'in gözlerini elleri ile çıkardı.

DR. EKREM TOK HASTANESİNDE DEHŞET! KADIN HASTANIN GÖZLERİNİ ÇIKARDI! TIKLAYIN

TIKLAYIN

Olayla alakalı soruşturma başlatan Adana Valiliği, Dr. Ekrem Tok Ruh ve Sinir Hastalıkları Hastanesi Başhekimi Uzm.Dr. Dilek ALTUN VARMIŞ'ı bugün itibariyle soruşturma kapsamında açığa aldı.

Adana Valiliği daha önceden soruşturma kapsamında, 1 başhekim yardımcısı, 1 sağlık bakım hizmetlerinden sorumlu müdür, 1 destek ve kalite hizmetleri müdürü, 1 uzman doktor ile 3 hemşireyi görevden uzaklaştırmıştı. 

Güncelleme Tarihi: 09 Mart 2020, 15:42

saglikpersonelihaber.net IOS ve Android Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel haberlerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

SaglikPersonelHaber.Net Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

SaglikPersonelHaber.Net IOS Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

Instagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

TeleGram Kanalımıza Buradan Üye Ol

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE
YORUMLAR
Cansu
Cansu - 5 ay Önce

Hala anlamıyorum neden açığa alınıyor bu insanlar? Başhekimin bu süreçteki kusuru ne olabilir acaba?

a
a @Cansu - 4 ay Önce

yeterli güvenlik tedbirini almamak olabilir mi acaba

SIRADAKİ HABER