Sitemizi Engellemeye Çalışıyorlar: Peki Nasıl?

saglikpersonelihaber.net yaklaşık 10 gündür profesyonel ekiplerce cezalandırılmaya çalışılıyor. Gündemden uzak kalmamak için son dakika haberlere de yer verdiğimiz yeni açtığımız twitter hesabımızı takip edebilirsiniz.

Gündem 25.01.2022, 22:37 29.01.2022, 02:34 Zeynep Elmalı
Sitemizi Engellemeye Çalışıyorlar: Peki Nasıl?

Yaklaşık 10 gündür saglikpersoneliHABER.NET, profesyonel ekiplere havale edilerek sindirilmeye, kapattırılmaya çalışılıyor. Önce bot ve fake hesaplarla hem instagram hemde twitter takipçi sayılarımız ya birebir yada iki katı olacak şekilde klonlandı. Sonra sitemizin yayın yaptığı sunucuya saniye de 2364 binlik sahte giriş yapılmaya çalışılarak, sunucunun işlemcisinin patlaması yada sitenin yavaş açılmasıyla ziyaretçilerin sitemize ya hiç girememesi yada siteyi terk etmesi amaçlandı. Bununla ilgili gerekli dDos firewel duvarı satın alarak, sunucumuzu değiştirerek sitemizi saldırılardan kurtardık. 

Kurtardık diyoruz, çünkü dDOS duvarını da yıkmaya çalışıyorlar. Son iki saatte 176 bin saldırı girişimi duvarımıza çarparak bertaraf olmuş durumda. Ama durmuyorlar, durmasınlar :)))

SUNUCUYA SALDIRININ EKRAN GÖRÜNTÜSÜ

Siteyi çökertemeyen profesyonel ekipler, bu kez de sosyal medya hesaplarımızı fake hesaplarla twitter gibi mecralara şikayet ederek, hesaplarımızın kapatılması için mücadele veriyorlar. Bunda şuana kadar kısmen de başarılı oldular. Twitter hiçbir gerekçe ve uyarı göstermeden hesabımızı askıya aldı. Gerekli itirazları yaptık, ancak bu sürede hesabı askıya aldıranlara inat yeni bir twitter hesabı açarak twitter'da var olmaya devam ediyoruz.

Gündemden geri kalmamak için saglikpersonelihaber.net'in YENİ HESABINI Twitter'dan takip edebilirsiniz.

Yeni Twitter Hesabımızı takip için TIKLAYINIZ

saglikpersoneliHABER.NET, demokrasi ve hak mücadelesinin bir parçası olarak korkusuzca gazetecilik yapmaya devam edecek. Yayın ekibimizle korkusuzca habercilik yapmaya devam ediyoruz. Habercilik aşk mesleğidir. Biz aşkla tarif ediyoruz yaptığımız işi. Aşk zordur, âşık olmak zordur. İnsanın karnında kelebekler uçuşur. Habercilik de böyle bir şeydir. Aşkın acısı da dikeni de vardır. Bu dikene dün katlandık yarın da katlanmaya hazırız.

Yorumlar (15)
hemşire 4 ay önce
siz sağlıkçıların bu durumunu paylaştıkça hükümete yakın olanlar deliriyorlar
az kaldı ama 2023e
SİTENİZ HEKİM DÜŞMANI 4 ay önce
BIRAKIN HEKİM DÜŞMANLIĞINI. HEKİMLERİN DE HAKKINI SAVUNUN
Saglikcilar 4 ay önce
Sağlık personeli.net derim baska birşey demem varsa yoksa saglikpersoneli.net sonuna kadar saglikpersoneli.net
Taraflı bir site.. 4 ay önce
Yaptınız paylaşımlarda görülüyorki saygı duyduğumuz hekimlerimiz başta olmak üzere sağlık işçileride yoğun saldırı altında. Elinizde olsa sağlık personelini hekimlerin yerine koyacaksınız. Utanın biraz!
Anestezi tek 4 ay önce
Umarım başaramazlar.Bu arada madem buranın doktorlar aleyhinde çalıştığını düşünüyorsunuz (ki bu bir gerzekçe ithamdır) o zaman girmeyin,okumayın kardeşim.Kendinize bir dr sitesi açın kendiniz çalın kendiniz oynayın,dr dışı sağlık personeli yeter buraya,sinek gibi vızıldamayın daha fazla
İŞÇİ 4 ay önce
Sizler Hemşire Hegemonyası içerisinde haber iletiyorsunuz, Doktor ve işçi düşmanı olarakta ayrımcılık yaptığınızdan çok normal şeyler yaşıyorsunuz,daha beter olmanız dileğiyle..
Mehmet 4 ay önce
İlk önce şunu düzeltin yorumlarda Dr olmayan hemşire olmayan kişiler yorumları provake edip kavga ve düşmanlık yapıyor o yüzden ya bunlara dikkat edip yayınlamayı yada isimleri standart isimlerden yapın meslek isimleri olmasın bu kişiler Dr katı yada hemşireleri temsil etmiyor sıkıyorsa kendi isim soyisimlerini yazarlar
dr 4 ay önce
Editör: Küfürlü mesajlarınız silinmiştir.
Murty 4 ay önce
Dış minnaklarmı
niğdeli 4 ay önce
siteniz kapatılmayı hakediyor.doktorlara az emekli maaşı verin ölene kadar çalışsın diye yazı yazacak kadar seviyesiz bir site bu.muhtemelen işsiz güçsüz atanamayan ysp ler burada bir ylerinden yazı yazıyorlar
dr 4 ay önce
Editör: Küfürlü mesajlarınız silinmiştir.
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın
24
açık
Günün Anketi Tümü
Bugün Seçim Olsa Oyunuzu Hangi Partiye Verirsiniz?
Bugün Seçim Olsa Oyunuzu Hangi Partiye Verirsiniz?