Sıra Dışı Başhekim Tayfun Hancılar’dan Barış Manço Şarkısı!

Türkiye’nin sıradışı başhekimi Okan Üniversitesi Sağlık Kurumu Başhekimi Tayfun Hancılar, gündüz hekim, gece de rockstar olarak herkesin gönlünde taht kurdu.

Gündem 02.11.2020, 13:07 Güler Sağlam

Takribî 30 yıldır onkolog olarak hekimlik yapan Hancılar üniversite senelerinden bu yana profesyonel olarak müzikle uğraşırken kemoterapi gören kanser hastalarını müzikle rehabilitasyon etmesi ve kendi bestelerini dinletiyor da onu değişik kılıyor.

4 sene kadar Alem FM’de radyo programcılığı yapan ve takribî iki ay evvel Seyhan müziğe transfer olan Tayfun Hancılar, Barış Manço’nun çok beğenilen şarkılarından ‘Can Vücuttan Çıkmayınca’ şarkısını alarak yine tertip etti. Daha evvel lafları ve müziği kendisine ait ‘Mani olamam’ adlı teklisiyle müzikseverlerle buluşan hekim, uzun müddettir okumayı istediği Barış Manço şarkısı ile müzik listelerine giriş yaptı.

Barış Manço’nun anısına can verdi

Unutulmaz şarkılar arasında yer alan ‘Can vücuttan çıkmayınca’ yapıtına değişik bir yorum katan başhekim, “En çok istediğim şeylerden biri de Cem Karaca ya da Barış Manço şarkılarından birini alıp seslendirmekti ve nihayet bu isteğim reel oldu. Barış Manço anısı için mükemmel bir klip çektik süper bir takımla çalıştık” dedi.

Personel Sağlık Telegram grubumuza ücretsiz Abone ol, günlük haberler cebine gelsin. Tıkla

Yorumlar (0)
33
açık
Günün Anketi Tümü
Sağlık Çalışanı olarak aldığınız maaş yaptığınız işin karşılığı mı?
Sağlık Çalışanı olarak aldığınız maaş yaptığınız işin karşılığı mı?