Sıra Bekleyen Muhtar, Doktora Silah Çekti!

Malatya İnönü Üniversitesi Turgut Özal Tıp Merkezinde İç hastalıkları asistanına Poliklinik hastalarına baktığı esnada, elini belindeki silahına götürerek doktorun üzerine yürüdüğü iddia edildi.

Gündem 13.04.2021, 22:50 14.04.2021, 15:17 Güler Sağlam
Sıra Bekleyen Muhtar, Doktora Silah Çekti!

Malatya İnönü Üniversitesi Turgut Özal Tıp Merkezinde Iç hastalıkları asistanı olarak görev yapan hekime kendini bilmez bir muhtar tarafından silah çekildiği iddia edildi.

Whatsapp haber ihbar hattımıza gelen bilgiye göre;

İyi akşamlar.Ben Malatya İnönü Üniversitesi Turgut Özal Tıp Merkezinde Iç hastalıkları asistanıyım. Poliklinik hastalarına randevulu bakıyoruz.

Bu gün başıma gelenleri sizinle paylaşmak istiyorum.

TIKLAYIN

Bir gün önce bir hasta polikliniğime geldi. İki gün sonra yakınımın işlemi var.Tekiklerini vermemiz için yardım edebilirmisiniz dedi.Saat 16:00 dan sonra geldiği için kaşeli kağıt verdim sabah gelip giriş açtırsın diye.Sabah 35. sırayı almış.Ben sabah acil nöbeti sonrası polikliniğe hastalarıma bakmaya gittim.İlk hastamı odaya aldığımda ilk benim hastama bak dedi.Ben de sırayla bakıyorum.Bekleyin çağırıcam sizi dedim.

Bana bağırmaya başladı.Saygısızlık yaptı.Bekleyen hastaların tepkisiyle odadan çıktı.Sırası geldiğinde bana saygısızlık yaptığınız için size bakmayacağım lütfen odadan çıkarmısınız dedim.Yine saygısız şekilde konuşmaya başladı.Bir elini yumruk tutarak Diğer elini de belindeki silahına götürerek üstüme yürüdü.Güvenlik zor zapt etti.Asistan arkadaşlarım sesini duyup hemen geldiler.Beni odadan çıkardılar.Beyaz kod verdim.

Meğer o hasta yakını muhtarmış.

Diğer poliklinikte hastasına hasta mağdur olmasın diye bakıldı.

Sıra beklememek için bir muhtar doktorla saygısız konuşarak silah çekiyor.Çok üzücü....

Hastalarım gördü.Hatta hastalarımdan biri gerekirse şahitlik ederim de dedi.Bir de eşi zaten silahını geri çek diye bağırıyordu.Her kes duydu

Personel Sağlık Telegram grubumuza ücretsiz Abone ol, günlük haberler cebine gelsin. Tıkla

Yorumlar (5)
SAĞLIÇILAR 4 hafta önce
BU TİPLERE SİLAH. EVDE YATANLARA EK DERS BEKÇİLERE BEDAVA KADRO VERİRSENİZ SORUNLAR BİTMEZ KAT BE KAT ARTACAKTIR.GÖREN GÖZ DUYAN KULAK DÜŞÜNEN BEYİN HİSEDEN KALPLER SÖYLER.
Dr 4 hafta önce
Bir büyüğümüz muhtar beyler valiler emrinizde buyurmuş,Eeyyy asistan efendi sen kimsin yaa,muhtar da sıra mi bekleyecek.
ali 4 hafta önce
sen hasta ya da yakınına bakmıyacam dersen olur mu asistan hani yeminin
tayyar 4 hafta önce
biz sizin hastalara nasıl davrandığınızı çok iyi biliyoruz
osman donat 4 hafta önce
senin ananı siksinler
11
açık
Günün Anketi Tümü
Sağlık Çalışanı olarak aldığınız maaş yaptığınız işin karşılığı mı?
Sağlık Çalışanı olarak aldığınız maaş yaptığınız işin karşılığı mı?