Seyyar Hastanedeki Eksiksiz Sağlık Hizmeti İçin Ödül!

Hatay İl Sağlık Müdürlüğü, Cilvegözü gümrük sahasında kurulu bulunan ve görevi tamamlanan Seyyar İleri Cerrahi Hastanesi’ne yönelik sunduğu eksiksiz sağlık hizmetleri nedeniyle, Milli Savunma Bakanlığı tarafından Teşekkür Belgesi ile ödüllendirildi.

Seyyar Hastanedeki Eksiksiz Sağlık Hizmeti İçin Ödül!

TIKLAYIN

Milli Savunma Bakanlığı Askeri Sağlık Hizmetleri Genel Müdürlüğü Seyyar Sağlık Teşkilleri Grup Başkanı Albay Mustafa Altınsoy, İl Sağlık Müdürü Dr. Mustafa Hambolat’ı makamında ziyaret etti. Cilvegözü Gümrük Sahası içerisinde kurulu olan Seyyar İleri Cerrahi Hastanesi’nin, görev sonlanması dolayısıyla İl Sağlık Müdürlüğü’nün verdiği destek ve başarılı çalışmalardan dolayı teşekkür belgesini, Albay Mustafa Altınsoy, İl Sağlık Müdürü Dr.Mustafa Hambolat’a takdim etti.

İl Sağlık Müdürü Dr. Mustafa Hambolat, ziyaretten dolayı memnuniyetini dile getirdi ve “İl Sağlık Müdürlüğü olarak, vatan savunması sırasında Mehmetçiğimizin ve Ordumuzun her zaman yanındayız, olmaya da devam edeceğiz” dedi.

saglikpersonelihaber.net IOS ve Android Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel haberlerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

SaglikPersonelHaber.Net Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

SaglikPersonelHaber.Net IOS Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

Instagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

TeleGram Kanalımıza Buradan Üye Ol

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER