PERSONEL SAĞLIĞIN TELEGRAM Grubu İle Son Dakika Gelişmeleri Öğrenmek İçin TIKLAYINIZ.

Şener: FETÖ e-Nabız’a Sızabilir mi?

Hürriyet gazetesi yazarı Nedim Şener devletin kılcal damarlarına sızan FETÖ’nün e-nabız’a sızabilir mi sorusunu köşesine taşıdı.

Gündem 30.07.2022, 12:40 Cansu Polat
Şener: FETÖ e-Nabız’a Sızabilir mi?

“Sağlıkta FETÖ” yazısı ile gündem belirleyen Nedim Şener, Sağlık Bakanlığının kalbi sayılan Bilgi Sistemlerinde Sağlık Bakanlığının veri güvenliği de tehdit altında tespitine dair bugün yeni bir köşe yazısı kaleme aldı.

Şener’i yazısında şu ifadelere yer verdi:

Dediğini yaptılar ve birçok kurumda örgütlendiler. Geçen hafta bu köşede sağlık sektöründeki FETÖ yapılanmasıyla ilgili yazılarım yayınlandı. 22 Temmuz günü ‘Sağlık’ta FETÖ’ adlı yazımda, FETÖ’cülerin temizlenmesine değinirken, “Bakanlığın kalbi sayılan Bilgi Sistemleri’nde taşeron şirket aracılığı ile çalışan, KHK ile ihraç edilmiş FETÖ’cüler var... Sağlık Bakanlığı’nın veri güvenliği de tehdit altında. Bu, tüm vatandaşlarımızın veri güvenliği tehdit altında demektir” değerlendirmesinde bulunmuştum.

SONUÇLARI KORKUNÇ OLUR

Öyle ya, FETÖ elebaşının “Devletin kılcal damarlarına kadar sızacaksınız” talimatını yerine getiren örgüt üyeleri, hepimizin sağlık bilgilerinin bulunduğu e-Nabız’a sızıp bilgileri manipüle edemez mi?

Böyle bir olasılığın nasıl korkunç sonuçlara sebep olacağını tahmin dahi edemezsiniz.

Yazının devamı için tıklayınız.

Yorumlar (3)
!!! 2 hafta önce
Başkent Ankara da randevu muayene yok e nabız da göz randevu tarihi yok Cumhurbaşkanlığı sözleşmeli yöneticiliği kaldırmalı bakanlıkta ve hastane yönetimlerinde değişimin sağlanabilmesi için Fahrettin beyin bakanlığı bırakması lazım
Gaste 2 hafta önce
İyiki FETÖ var yoksa adam aç kalacakmış.
Sultan 2 hafta önce
Vay be güzel memleketimde at izi it izi , kim kime dumduma
30
az bulutlu
Günün Anketi Tümü
Bugün Seçim Olsa Oyunuzu Hangi Partiye Verirsiniz?
Bugün Seçim Olsa Oyunuzu Hangi Partiye Verirsiniz?