Sendika Başkanı Başhekim Mobing Yapıyor Görevden Alınsın Dedi: Çalışanlar İddiayı Yalanladı

Sağlık Sen Malatya Şube Başkanı Mehmet Bingöl, tarafından "Malatya 112 Acil Komuta Kontrol Merkezi Başhekimi'nin, sağlık çalışanlarına mobing, küfürlü hakaretler, baskı ve kendi egosunu çalışanlar üzerinde çıkarmaya çalıştığını" iddiaları üzerine 112 personeli iddiaları yalanladı.

Gündem 16.07.2021, 22:13 17.07.2021, 17:49 Güler Sağlam
Sendika Başkanı Başhekim Mobing Yapıyor Görevden Alınsın Dedi: Çalışanlar İddiayı Yalanladı

  # Personel Sağlık'ın Whatsapp Haber Bültenine abone olmak için tıklayın. Detaylı Bilgi için tıklayın.

Bugün internet sitemizde de yayınlanan, 'Başhekim, Sağlıkçılara Küfürlü Hakaretler Yaparak Kendi Egosunu Çalışanlardan Çıkarıyor! TIKLAYIN" üzerine sitemizle irtibata geçen 112 personelleri iddiaları yalanlayarak, 'Baskı ve mobing uygulanmadığını' dile getirdiler. 112 Personelleri ayrıca başhekimin bugüne kadar gelen en iyi başhekim olduğunu ifade ederek, yapılan açıklamanın "siyasi olduğunu" ifade ederek, başhekimlerinin görevden alınmamasını ve soruşturma yapılmamasını talep ettiler.

Personel Sağlık Telegram grubumuza ücretsiz Abone ol, günlük haberler cebine gelsin. Tıkla

Yorumlar (6)
Masumiyet karinesş 5 ay önce
Sendikanın bu suçlamalarını haber yapmıştınız başhekimin masumiyet karinesi gakkını ihlal etmiştiniz. Binlerce insan o haberi okudu. Artık sendika başkanlarının ağzıyla haber yapıp insanları hedef haline getirmeyin. Haber anlayışınızda ve haberlerin uslübynda problem var
Asabi 5 ay önce
Asıl sağlık sen mobbing uyguluyor. Kanser hücresi gibiler sağlık bakanlığına bile sızmışlar. Kendilerine muhalefet olanları iftira atarak başka ilçe ve illere sürdürüyorlar. Sağlık sen personelin en büyük düşmanı
Kırşehir ŞAHİN UÇTU 5 ay önce
Bakanlığımızın teveccühü ile 2,5 yıldır yürütmekte olduğum Kırşehir Eğitim Araştırma Hastanesi Başhekimliği görevimden ayrılmış bulunmaktayım. Bu süreçte desteklerini hiçbir zaman esirgemeyen siz kıymetli çalışma arkadaşlarıma teşekkürü borç bilirim. Allah yar ve yardımcınız olsun. Çalışmalarınızda kolaylıklar diliyorum.
Kırşehir deki sayın vekilimize Sayın il Başkanına teşekkürler yokmu sayın eski başhekim bey.
Sizin isminizi bakanlığa kim söyledi kim referans oldu. Teşekkürü önce sizi oraya getirerek size makam vererek onurlandıran siyasi otorite ye etmelisiniz. Kırşehir de artık SAĞLIK ta değişim şart. Yönetim tamamen revize edilmeli.
Malatya 112 5 ay önce
Madem başhekim bu kadar temiz ve dürüst neden soruşturma yapılmasını istemiyor yandaş çalışanlar, il sağlık müdürlüğüne konuyla ilgili hekimlerin vermiş olduğu bir çok dilekçe var incelensin soruşturma açılsın gereği neyse yapılsın olayın gerçekliğini araştırmadan bu tarz haber yapılmaz ortada bir mobing olduğu açık ve net.
Malatyalı sağlıkçı 5 ay önce
Düne kadar komuta merkezinde kendi dükkanı gibi kuşculuk yapan bashekim bugun de dükkanında işçi çalıştırıp gibi muamele ediyor devlet memurlarına Bilip bilmeden konuşmayın...Sağlık müdürlüğüne verilen dilekçeler mevcut mobing küfür hakaret hersey var isteyen araştırabilir.
Oğuzhan Malatya 5 ay önce
Çok dürüst iseniz Sağlık Sen başkanı bir açıklama daha yaptı iddaların arkasında olduğunu belirtti belgelerle konuşuyor adam başhekim bile yalanlama yapmadan bu yalakalar savunuyor böyle sendikacalık mı olur yazıklar olsun
9
parçalı bulutlu
Günün Anketi Tümü
Sağlık Çalışanı olarak aldığınız maaş yaptığınız işin karşılığı mı?
Sağlık Çalışanı olarak aldığınız maaş yaptığınız işin karşılığı mı?