Semih Durmuş: Sağlık Çalışanları Sabit Ek Ödeme Hariç 900 TL ile 1600 TL Arasında Ücret Alacaklar!

Sağlık Sen Genel Başkanı Semih Durmuş yaptığı açıklamada, "Sağlık Çalışanının Ünvanına, Eğitimine, Çalıştığı Birime ve Kadro Derecesine göre “Sabit Ek Ödemenin” üstüne 900 TL ile 1600 TL arasında ücret alacaklardır. Hayırlı olsun" dedi.

Gündem 23.03.2020, 21:32 23.03.2020, 21:40 Güler Sağlam
Semih Durmuş: Sağlık Çalışanları Sabit Ek Ödeme Hariç 900 TL ile 1600 TL Arasında Ücret Alacaklar!

Genel Başkan Semih Durmuş Sağlık Bakanı Dr. Fahrettin Koca'nın açıklamasının ardından sosyal medya hesabından açıklama yaparak, "Sağlık Bakanımızın  açıklamasına bağlı olarak bir Sağlık Çalışanının Ünvanına, Eğitimine, Çalıştığı Birime ve Kadro Derecesine göre “Sabit Ek Ödemenin” üstüne 900 TL ile 1600 TL arasında ücret alacaklardır. Hayırlı olsun" dedi.

TIKLAYIN

Değerli ziyaretçilerimiz;

Bugün döner sermaye ödeme tutarlarıyla ilgili ayrıntılı bordro paylaşımında bulunacağız. saglikpersoneliHABER.NET sitemizi takipte kalınız.

Yorumlar (23)
Ozan gul 11 ay önce
Saglik personeli icin kazanim gibi anlatmayin. doktorlar icin kazanim . Birakin kandirmayi. Maas olarak verilmeli. tum saglik calisanina vermek yerine saglik hizmetlerinde calisan herkese verilmeli.
UTANMAZLARRRRR 11 ay önce
BİRDE BUNU KAZANIMMIŞ GİBİ ÇIKIP ŞOV MALZEMESİ YAPIYORLAR.AYIP BE DOKTOR 6000-7000 TL ALACAK HATTA HASTA BAKMAYANI BİLE BİR HEMŞİREYE 900-1600 TL NE BUYUK KAZANIM
Sultan 11 ay önce
Hicmi parca et olmaz benim kemigimde.Helal sayin bakanima 3 gun alkis. 3 ay tavandan doner. Buda gecer sayin bakan calisanin ahi kalir.
Sağlıkçı 11 ay önce
Komedi ne zaman sağlıkçılar kıymetli oldu ki şimdi kıymeti bilinsin
Hemşire 11 ay önce
Ali rumuzlu kişi çok doğruları gerçekleri yazmış hastanede doktor elinde eldiveni ağzında maske hastaya sakın yaklaşma deyip ikibuçuk metre uzağından hastayı muayene ederken hasta birazda yaşlı ise bilmeden ikibuçuk metreyi iki metreye indirdirdiyse buna çıldıran doktorla, toplum sağlığı merkezlerinde sadece basit bir maske ile sahada hasta arayıp bulan tespit eden sağlık memuru, hemşireyi nasıl aynı kefeye koyacaksınız.sonrada parayı bu doktora sağlık memuru gemşireyede daha 3600 ü vermediniz .kuru kuru alkış sizin olsun
Hemşiree 11 ay önce
Hani etrafımızda doktorlar nerede , evlerinde.biz neredeyiz şüpheli vaka aramasındayız sokaktayız valla bu mücadeleyi on yirmi kişiyle veriyoruz diğerleri nerede toplum sağlığı merkezi üç beş kişi 112 üçbeş kişi hastanede acilde bir iki kişi başka kimse varmı bilenler söylesin.bunlarda hemşire ve sağlık memuru ve att yapıyor.sahada hiç doktor varmı.ama paraya gelince emekliliğe iyileştirmeye gelince herşey doktora hemşire sağlık memuruna ne var .sadece iş 3600 ü bile komediye çevirdiniz.
Ali 11 ay önce
Valla bu ekip işi diyenler sadece pastadan pay alacakları zaman ekibi biliyorlar ama şuan toplum sağlığı merkezlerinde neredeyse yirmi dört saat çalışıyoruz vede masabaşı değil birebir hastalarla mücadele ediyoruz ama etrafımızda tsm personeli hariç kimseyi göremiyoruz işi yapan göğüsleyen tsm başkanı sağlık memurları ve birkaç hemşire başka bizlerde varız diyenler tamamen yalan söylüyor görmek isteyenler tsm lere gelip il müdürlüklerine gelip kimlerin çalıştığını görebilir herkes evinde yatarken işi göğüsleyen yirmi kişiyi geçmez hele hele etrafımızda nedense hiç doktor göremiyoruzz .ama en büyük payı onlar alıyor kısaca kimse hak ettiğini almıyor en büyük adaletsizlik bizim kendi içimizde
Kahr ulus 11 ay önce
Ya diğer çalışanlara ne olacak temizlik yemek yönlendirme güvenlik sekreter dezenfeksiyon firma çalışanları hizmet alımı personelleri noolacak yapmış bir hayır sayın bakan çalışan herkese kaç ay verilmesini uygun görürse diğer çalışanlara da bir yoluyla ödeme gerçekleştirin.
Sendika olarak siz de 3600 ve yıpranma ile döner sermaye nin emeklilik te alınmasına ilişkin çalışın biraz
Sağlık çalışanı 11 ay önce
Hemşireler lakablı kişi sen bu zihniyette oldukdan sonra diğer çalışanları boş boş geziyorlar yazarken hiç çekinmiyorsun ozaman dr bizden fazla alıyor demiyeceksin çünkü dr 8 yaşından emekli olana kadar bilgi birikim için kafasını kitaplardan kaldırmıyor bu istememezlik nedir temizlik personelinden tut en üst yönetimine kadar bu iş ekip işidir unutma Allah senin gönlüne göre versin
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın
-5
açık
Günün Anketi Tümü
Sağlık Çalışanı olarak aldığınız maaş yaptığınız işin karşılığı mı?
Sağlık Çalışanı olarak aldığınız maaş yaptığınız işin karşılığı mı?