Semih Bey Yemek Sorununu Biz 10 Gün Önce Dile Getirdik: Günaydın!

Bağışıklık sistemi güçlü olmayanlarda koronavirüsün vücuda daha hızlı ve kolay yayıldığını belirten uzman görüşleriyle özellikle hastanelerde 24 saat nöbet usulü çalışan sağlık çalışanlarına verilen yemeklerin kalitesizliğini 10 gün öncesinde saglikpersoneliHABER' olarak gündeme taşımıştık. Sağlık Sen Genel Başkanı Semih Durmuş bugün yaptığı paylaşımla sağlık çalışanlarının yediği yemeklerle ilgili "Gördük ki, 3 öğün sandviç poğaça yiyorlar." diyerek sahaya olan hakimiyetini gösterdi.

Gündem 11.04.2020, 15:51 11.04.2020, 16:11
Semih Bey Yemek Sorununu Biz 10 Gün Önce Dile Getirdik: Günaydın!

Türkiye'de ilk vakanın 10 Mart 2020 tarihinde açıklandığına dikkat çeken ziyaretçilerimiz, 11 Nisan 2020'de misafirhane gezisinde yemek sıkıntısından haberdar olan Genel Başkan Semih Durmuş'un paylaşımının kendilerini şaşırttığı ifade eden sağlık çalışanları, Genel Başkanın en azından bu süreçte sahaya kulak vermesini istediklerini belirttiler. 

SEMİH DURMUŞ'UN PAYLAŞIMINA YAPILAN YORUMLAR!

TIKLAYIN

saglikpersoneliHABER.net 10 GÜNDÜR BU KONUYU HABERLEŞTİRDİ!

Sağlık Çalışanlarının, "Yemekler o kadar kötü ki, inanın birçok arkadaşımız mide problemleri yaşamaya başladı. Evlerinden yemek getirenler de var, dışardan ne kadar sağlıklı tartışılır alıp yemek zorunda olanlar da var... Hiç olmazsa bu süreçte bizlere verilen yemeklere özen gösterilmesini istiyoruz... Artık bu kadarını da biz sağlık çalışanlarından esirgemesinler lütfen!.." mesajlarıyla yetinmemiş;

"24 saat nöbet tutuyoruz, cebimizden dışardan yemek söylemek zorunda kalıyoruz" şeklinde sıkıntılarını dile getiren sağlık çalışanlarına ses olmaya çalışmıştık. 

Yorumlar (9)
Mehmet 7 ay önce
Sendika iç hesaplar peşinde onursal başkan sıkıntı veriyor bırakmıyor ki yönetim çalışsın, bu böyle gitmez
Faruk 7 ay önce
Başkana dokunmayın, dostlar alışverişte görsün misali bı ziyarete çıkmış, onuda zehir edeceksiniz adama.
memur06 7 ay önce
Semih durmuş.şimdiye kadar neyi halletmis .gölge yapmasin yeter
İlker Meral 7 ay önce
FİYASKO SEMİH
sağlıkçı 7 ay önce
bu semih ten hiçbir halt olmaz. bunu kukla gibi kullanıyor birileri buda cebini dolduruyor. Alan memnun veren memnun
Semih bey! 7 ay önce
Semih bey yolun sonu görünüyor! Geldiğinden beri tek bir başarın yok! Sağlık çalışanlarını perişan ettin. Sendikanın itibarını yerle bir ettin. Artık yeter, gideceksiniz.
Bagımsız saglıkcı 7 ay önce
Genel başkanı Ali Yalcın gibi hep şov hep trübün milletvekili aday adayı sendikacılık madalyonun ön yüzü ve saglık calışanları hala bunlara üye ibretlik bir durum yazık
Tekniker 7 ay önce
Lo He He
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın
21
parçalı az bulutlu
Günün Anketi Tümü
Çalıştığınız birimden memnun musunuz?