PERSONEL SAĞLIĞIN YENİ TWİTTER HESABINI TAKİP ETMEK İÇİN TIKLAYINIZ.

Şehir Hastanesinin Açılmasıyla 2 Hastane Kapatılacak mı?

Şehir hastanesinin hizmet vermesi ile birlikte kentte bulunan iki devlet hastanesinin kapanıp kapanmayacağına dair Ak Parti İl Başkanından açıklama geldi.

Gündem 06.06.2022, 17:19 07.06.2022, 02:35 Cansu Polat
Şehir Hastanesinin Açılmasıyla 2 Hastane Kapatılacak mı?

Ak Parti Kocaeli İl Başkanı Mehmet Ellibeş, kentte hizmet veren Kocaeli ve Seka devlet hastanelerinin değişebileceğini ancak kapanmayacağını açıkladı.

İl başkanı Ellibeş, Kocaeli Şehir hastanesinin hizmet vermesi ile beraber kentteki Kocaeli devlet ve Seka hastanelerinin fonksiyonlarının değişebileceğini ancak kapanmanın söz konusu olmadığını söyledi.

İl Başkanı Ellibeş, şehir hastanesinin devasa bir kompleks olacağını belirterek Bakanlığın buraya yeni doktor gönderme imkanının olmadığını, başka illerdeki benzer durumda yapılan uygulamalara bakıldığında bir takım hastanelerde fonksiyon değişikliğinin olduğunu, şu hastane böyle olacak bu hastane şöyle olacak gibi bir şeyi şuan söylemesinin mümkün olmadığını, net bir tespitte bulunamadığını söyledi. Afaki olarak belirtmesi gerekirse “devlet hastanesi diş hastanesi olacak gibi düşünün” dedi.

Yorumlar (3)
kamil 3 hafta önce
Hastane kapanmayacak algısı yaratıyor.kapanmayacak ama üniversitenin diş ünitesi olacak. Bu zengin zata kalp krizi geçirdiğinde o kapanmayan dış Hastanesi'ne goturulmeyecegini söylesin halkı kandırmak tan başka bir şey yapmiyorlar
kamil 3 hafta önce
Körfez derince SEKA Kocaeli hastaneleri kapanmayacak ama poliklinik hizmeti de vermeyecek
konya 3 hafta önce
konyaya şehir hastanesi açtılar, diğer kamu hastanelerinin il geneline yayılan ve halka en uygun noktalarda hizmeti sunan semt polikliniklerini kapattılar. artık devlet millet elele şehir hastanelerine çalışıyoruz. övünüyoruz sattığımız değerlerle, övünüyoruz geri gelmeyecek kaybettiklerimzle, çünkü neleri kayettiğimizin farkında bile değiliz. paran kadar sağlıklısın ülkemde, paran kadar !
22
kapalı
Günün Anketi Tümü
Bugün Seçim Olsa Oyunuzu Hangi Partiye Verirsiniz?
Bugün Seçim Olsa Oyunuzu Hangi Partiye Verirsiniz?