PERSONEL SAĞLIĞIN TELEGRAM Grubu İle Son Dakika Gelişmeleri Öğrenmek İçin TIKLAYINIZ.

Sayfa Değil LAĞIM Çukuru! Mesleğiniz Ne Olursa Olsun Önce İNSAN Olun!

Twitter aracılığıyla sağlık çalışanları hakkında paylaşımda bulunan "tıbbiyeli sözlük" hesabı tam bir lağım çukuru olduğunu yine, yeniden gösterdi.

Gündem 21.08.2022, 23:12 24.08.2022, 23:20 Cansu Polat
Sayfa Değil LAĞIM Çukuru! Mesleğiniz Ne Olursa Olsun Önce İNSAN Olun!

Gaziantep’te elim bir kaza sonucu görevi başında şehit olan sağlık çalışanlarının ardından “tıbbiyeli sözlük” isimli LAĞIM ÇUKURU hesabın yaptığı paylaşımı ile İnsanları kine nefrete düşmanalığa yönlendirmekten başka gayelerinin olmadığını ortaya koydu.


*Trafik kazasında ŞEHİT olan Sağlık çalışanı arkadaşlarımız

LAĞIM ÇUKURU hesap paylaşımında “Lüzumlu açıklama: Cana giderken canından olan, amiyâne yeri geldiğinde hastalara hamallık yapan 112 Acil Sağlık Hizmetleri çalışanıyla kısır partisi yapan tek işi doktor çekiştirmek olan sağlık çalışanını 1 tutacak değiliz, tutmadık. Genelleştirmeyin! Bu sayfa hekim sayfası unutmayın” ifadelerini kullandı.

Sözde hekim haklarını savunduklarını öne süren bu hesap sahipleriyle geçtiğimiz günlerde Bakan Koca'da hekimlerle yaptığı görüşmede bir araya gelmişti.

Hekim hakları adına paylaşım yaptıklarını ileri süren LAĞIM ÇUKURU hesap, et ile tırnak gibi ekip ruhuyla görev yapan sağlık çalışanlarını birbirine kışkırtmak adına yaptıklarıyla İNSANLIK sorgusu yaptırıyor. Karaktersizliğin dibine vuran sayfa adminlerini İNSAN olmaya davet ediyoruz.

Yorumlar (17)
Kutup 2 ay önce
Evet yanlış bir yaklaşım olmuş. Tıpkı sizin sürekli bu sitede sağlık yoneticilerini hedef alan yaklasiminiz ve kutuplastirici üslubumuz gibi!
Habere bak 2 ay önce
Linçletme amacıyla yapılmış başarısız habercilik
vatandaş 2 ay önce
kin ,nefret, çalışma barışını bozan tüm açıklamalar yanlıştır.sonu şiddete gider hastane önlerinde kavgalar görürü hale geliriz. özü kaybetmeden asli unsuru görerek degerlendirme yapılmalı
Rg 2 ay önce
Haberciliğin başarısı tweet sildirmek mi peki. Ergence yönetimler
Ragıp 2 ay önce
Haberden sonra silmek zorunda kaldılar rezil twitlerini ama
Dr 2 ay önce
Gerçekleri söylemek acı veriyor değilmi,çalılan çalışmayan personel var bu çok doğru,bir doktor olarak bazı elemanlara iş yaptırtamıyoruz
viva 2 ay önce
Aynı şey bir hekim için de geçerli çalışan ve çalışmayan personel minvalinde
Evet 2 ay önce
Yanlışa yanlış da. Son derece yanlış yaptıkları paylaşım. Lüzumsuz tipler yönetiyor belli ki ama siz her şeye böyle mi yaklaşıyorsunuz ? Lağım çukuru falan nedir ?
Hemsire 2 ay önce
hekimlere verilen yönetmeliği geri alın da görün o zaman onları
Dr 2 ay önce
Hshshshhshsh daha bu yönetmelik kadar bir iki tane daha alıcaz merak etmeyin. Haber hakkındaki düşüncelerim üzücü olmuş,
ebe 2 ay önce
çirkin çok çirkin
derviş 2 ay önce
görev şehitleri Allah rahmet eylesin... ölümün rütbesi yok herkese var....
saglik calisani 2 ay önce
her kurumda calisan calismayan var/torpilli kisiler sahada calismasi gerekirken bashekimlikte calisir masa basinda calisir/soruyorum size ebenin dis hastanesinde ne isi var/lutfen bazi seyleri artik gorun herkes kendi alaninda calissin ve performans sadece hekimlere degil calisanada uygulansinki gercekten fedakarca calisan kisinin motivasyonu bozulmasin/ama malum masa basi ve torpilliler saldirmis yine saga sola/olsun biz dogrulari her yerde soyleyecegiz
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın
12
parçalı bulutlu
Günün Anketi Tümü
Bugün Seçim Olsa Oyunuzu Hangi Partiye Verirsiniz?
Bugün Seçim Olsa Oyunuzu Hangi Partiye Verirsiniz?