Şanlıurfa'daki Hastanede İntihar! Hasta Kendini Boşluğa Bıraktı!

Şanlıurfa'nın Karaköprü İlçesindeki Mehmet Akif İnan Eğitim ve Araştırma Hastanesinde sabah saatlerinde, ismi öğrenilemeyen bir hemşire hastane binasından atlayarak intihar girişiminde bulundu ve kendini boşluğa bıraktı.

Şanlıurfa'daki Hastanede İntihar! Hasta Kendini Boşluğa Bıraktı!

Mehmet Akif İnan Eğitim ve Araştırma Hastanesinde bir hemşire hastane binasından atladı.

Şahsın sağlık durumu hakkında net bilgiye ulaşılamazken, hastane çalışanlarıyla çekim yapmak isteyen basın mensupları arasında tartışma çıktığı öğrenildi.

TIKLAYIN

Mehmet Akif İnan Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nde görev yapan erkek hemşire Samet D., sabah saatlerinde 4’üncü kattaki göğüs hastalıkları servisinin balkonundan atladı. Kanlar içerisinde kalan Samet D. hemen acil servise alındı. İlk müdahalesinin ardından da yoğun bakım ünitesine sevk edildi.

Şanlıurfa İl Sağlık Müdürlüğü'nden konuyla ilgili yapılan açıklamada, "Şanlıurfa Mehmet Akif İnan Eğitim ve Araştırma Hastanesi personellerinden Samet D., görevi esnasında saat 10.10-10.15 sularında, hastanemizin 4’üncü katındaki göğüs hastalıkları servisi balkonundan aşağıya kendini atmıştır. Hızlı bir şekilde kendisine gerekli acil müdahale yapılmış olup,  genel durumu kötü olan personelimiz yoğun bakıma alınmıştır” denildi.

AYRINTILAR GELECEK...

Güncelleme Tarihi: 25 Ocak 2020, 13:16

saglikpersonelihaber.net IOS ve Android Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel haberlerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

SaglikPersonelHaber.Net Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

SaglikPersonelHaber.Net IOS Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

Instagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE
YORUMLAR
Ali dayı
Ali dayı - 1 ay Önce

adaletsizlikler ülkesi.intihar cinayet ve siyasi soygunlar fetoşlar ve G..OŞLAR ÜLKESİ

SIRADAKİ HABER