SaglikpersoneliHABER.NET: Sizin İçin Yenilendik!

Haber Sitemiz Değerli Ziyaretçilerimize Daha İyi Hizmet Verebilmek Adına Yeni Tasarımı ve Zenginleştirilmiş İçeriğiyle yenilendi. Peki sizleri neler bekliyor?

Gündem 12.11.2021, 00:09 12.11.2021, 00:11 Güler Sağlam
SaglikpersoneliHABER.NET: Sizin İçin Yenilendik!

SaglikpersoneliHABER.NET sitesi ziyaretçilerine daha iyi hizmet verebilmek için her geçen gün var gücüyle çalışmakta. Gelişen teknolojiye ve teknolojinin gerektirdiklerine ayak uydurarak Android, App Store (IOS) uygulamalarının yanında Telegram Grubu, sadece sosyal medyaya içerik üzerriğimiz Instagram, Twitter, Facebook Grubumuzla sizlere web ortamında en güncel sağlık personeli haberleri sunmaya devam ediyor.

Haber Sitemiz zaman içerisinde sizlerden gelecek öneri ve istekler doğrultusunda daha da zenginleşecektir. SaglikpersoneliHABER.NET, benimsemiş olduğu yayın ilkesi, dürüst, tarafsız, doğru habercilik anlayışı ile siz değerli okuyucularından aldığı güçle yoluna devam ediyor. İzlediğimiz yayın politikasıyla, kendimize has üslup ve yaptığımız haberlerle 1,5 yılda sağlık personellerinin takdirini kazandık. Aylık 1,5 milyona yaklaşan ziyaretçi girişiyle SaglikpersoneliHABER.NET’e her fırsatta ilgi ve alakasını esirgemeyen ziyaretçilerimize minnettarız.

SaglikpersoneliHABER.NET ile artık çok daha hızlı, etkin ve esnek yapıya kavuştu.

ZİYARETÇİLERİMİZE YÖNELİK ÖZELLEŞTİRİLEBİLİR ÖZELLİKLER

Artık haber sitelerinde “benim sayfam” tarzında özelleştirilebilir özellikler ön plana çıkmaya başladı. Örneğin okurların bir haberi kaydetmesi ve daha sonra bu kaydettiği haberleri kendi üye panelinden okuyabilir olması saglikpersoneliHABER.NET’e gelen yeniliklerden birisi. bunun için Ücretsiz bir şekilde bir defaya mahsus sitemize üye olmanız gerekiyor. Üyelik için tıklayınız.

  # Personel Sağlık'ın Whatsapp Haber Bültenine abone olmak için tıklayın. Detaylı Bilgi için tıklayın.

saglikpersoneliHABER.NET ayrıca üyelere özel takip ve bildirim özelliği de sunuyor. Üyeler istedikleri kategorideki haberlerin ve makalelerinin yayınlandığında kendilerine bildirim olarak gelmesini sağlayabiliyorlar. Bu özellik için de buraya tıklayarak sitemize üye olabilirsiniz.

İL BAZINDA YEREL HABERLER TEKNOLOJİMİZ

saglikpersoneliHABER.NET Ana sayfada Türkiye haritası üzerinden il seçimi yapılarak o ille ilgili haberlere ulaşılması artık mümkün. Bu da elbette ki görev yaptığınız ilin haberlerine kolayca ulaşabilmeniz anlamına geliyor.

Yayın politikamızın temel ilkesinin; dün olduğu gibi bugün de, yarın da, sağlık çalışanlarının menfaatleri olacağını hatırlatarak bu doğrultuda basın görevimizi yerine getirmekten gurur duyuyoruz.

Amacımız, tarafsız bir şekilde forma satışı kaygısı gütmeden sağlık çalışanlarının gündemini oluşturarak sorunlarına eğilmek ve çözümüne katkı sağlamak.

Destekleri için tüm okurlarımıza ve takipçilerimize teşekkürler…

Yorumlar (1)
Ragıp 1 yıl önce
Pervasız habercilik anlayışınızla ortalığın tuzunu attınız, tebrikler
9
parçalı bulutlu
Günün Anketi Tümü
Sağlık Çalışanı olarak aldığınız maaş yaptığınız işin karşılığı mı?
Sağlık Çalışanı olarak aldığınız maaş yaptığınız işin karşılığı mı?