Sağlıkçıya Para Yerine Alkış Yemek Yerine Hamam Böceği! Bu Görüntüler Bugün Çekildi!

İzmir gibi metropol kentlerden birinde üstelik şehrin en büyük hastanesinde öğlen yemeğinde sağlık çalışanlarına hamam böceği ikramında bulunulduğu iddia edildi. Hastane yemeğinde hamam böceği çıkması sağlık personellerine verilen yemeklerin kontrol edilmedi sorusunu yeniden gündeme getirdi.

Gündem 30.12.2020, 20:27 30.12.2020, 20:38 Güler Sağlam
Sağlıkçıya Para Yerine Alkış Yemek Yerine Hamam Böceği! Bu Görüntüler Bugün Çekildi!

saglikpersoneliHABER.NET +90 530 5578393 nolu Whatsapp haber hattını gönderilen hamam böcekli hastane yemek fotoğrafları görenleri şok ediyor. İzmir'de büyük bir hastanede çekildiği iddia edilen fotoğraflarda sağlık çalışanlarına verilen yemekte hamam böceği açıkca görülüyor.

Sağlık çalışanlarının bu zorlu dönemde iyi beslenmeye, proteine, vitamine ihtiyaç duyduğu düşünülmüş olmalı ki yemek böyle verilmiş diye düşünüyoruz. 

TIKLAYIN

Eskiden hastanelerde mutfak olurdu. Oradan hem yatan hastalara, hem çalışanlara denetim altında yapılan yemekler verilirdi. “Pahalı oluyor” dediler, hizmet alımına gidildi. En ucuz teklifi veren ihaleyi alıyor. Alan da et yerine hamam böceği koyuyor!

Covid yüzünden zaten kötü şartlar altında görevlerini yapmaya çalışan sağlık çalışanlarına HAMAM BÖCEKLİ yemeği reva görev idareyi saglikpersoneliHABER.NET olarak KINIYORUZ.

Personel Sağlık Telegram grubumuza ücretsiz Abone ol, günlük haberler cebine gelsin. Tıkla

Yorumlar (9)
HALLEY 5 ay önce
diyetisyen belli oranda protein alınmasını söyledi ise, bu şekilde karşılamışlar,artık etin ne olduğu önemli değil
Değişecek.. 5 ay önce
Hem yemek ihalesini iki katı fiyata peşkeş cek, hem et yerine konserve yedir, hemde yemeklerden hamambocegi çıksın, yazıklar Olsun O Sağlık Bakanına..
Saglik personeli 5 ay önce
Daha aşı olmadık ki
doktor 5 ay önce
HAMAMBÖCEĞİ SOTE VERMİŞLER HEMDE FIRINA DAHA NE İSTİYORSUNUZ. NANKÖRLÜK ETMEYELİM LÜTFEN SADECE ALKIŞ VERMİYORLAR TEŞEKKÜR DE ETTİLER YA! NASIL GÖRMEZDEN GELİRSİNİZ. AYRICA SAYIN BAKAN BAŞTAN SÖYLEDİ: SAĞLIK ÇALIŞANLARIN HAKKINI ÖDEYEMEYİZ DİYE!!!!! NEDEN ANLAMAK İSTEMİYORSUNUZ.
diyetisyen 5 ay önce
:)))))))))))))
sağlık çalışanı 5 ay önce
böyle haber çok çıkar amaç bağcıyı dövmek olunca niyet kötü olunca normal. canlı böcekte ilk defa görülüyor sanırım
Hemsire 5 ay önce
Bizim hastane de de yemegin içinden bez cikmisti eti sandıkları bez olduğunu aciklamislardi biz de ha o zaman problem yok dedik tabi tepkini duyan yok seni ciddiye alan yok fikrini soran yok ne dersen de kimsenin umrunda degil
mustafa 5 ay önce
tepecik hastanesi
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın
17
parçalı bulutlu
Günün Anketi Tümü
Sağlık Çalışanı olarak aldığınız maaş yaptığınız işin karşılığı mı?
Sağlık Çalışanı olarak aldığınız maaş yaptığınız işin karşılığı mı?