Sağlıkçıları Düşünen Vefalı Komşular da Var

Korona virüse karşı gece ve gündüz ayırmaksızın ailelerinden uzak kalarak ve hayatlarını hiçe sayarak tüm insanlık için mücadele eden sağlık çalışanlarına tüm dünya tarafından destek gelmeye devam ediyor.

Sağlıkçıları Düşünen Vefalı Komşular da Var

TIKLAYIN

Şanlıurfa’nın Karaköprüİlçesinde Narlı kuyu Mahallesinde bulunan 1049.sokak Sahaber Apartmanında 3 tane sağlık çalışanlarının olması üzerine apartman sakinleri tarafından sağlık çalışanlarının morallerini yüksek tutmak ve destek olmak için kâğıda yazılmış bir şekilde apartman girişine asılmıştır.

FOTOĞRAFIN BÜYÜK HALİNİ GÖRMEK İÇİN ÜZERİNE TIKLAYINIZ.

Görevleri gereği insanların sağlığı için çalışan sağlık çalışanlarına yazılan notta; ‘’Rabbim yar ve yardımcınız olsun, komşularınız olarak sizlere dua ediyoruz sürekli, Allah sizlere ve arkadaşlarınıza güç kuvvet ve sabır versin. Bina komşuları olarak bizlerden bir emriniz, bir isteğiniz olursa çekinmeyin lütfen. Yemek yapacak durumda değilseniz lütfen bu notun altına istediğiniz ve canınızın çektiği yöresel Urfayemeği varsa yazmanız yeterlidir, yemekleriniz akşamına kapınızdadır. Bizler için her zaman değerli olduğunuzu unutmayın Allah’a emanet olun’’ ifadelerinde bulunarak sağlık çalışanlarına destek çıkılmıştır.

Güncelleme Tarihi: 08 Nisan 2020, 09:40

saglikpersonelihaber.net IOS ve Android Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel haberlerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

SaglikPersonelHaber.Net Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

SaglikPersonelHaber.Net IOS Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

Instagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

TeleGram Kanalımıza Buradan Üye Ol

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER