Sağlıkçılara Şiddet: Eğitim Araştırma Hastanesinde 3 Kadın Sağlıkçı Darp Edildi!

Malatya Eğitim Ve Araştırma hastanesinde bugün gerçekleşen olayda 2'si hemşire ve 1' kadın sekreter olmak üzere 3 sağlıkçı darp edildi.

Gündem 18.04.2021, 21:18 18.04.2021, 21:27 Güler Sağlam
Sağlıkçılara Şiddet: Eğitim Araştırma Hastanesinde 3 Kadın Sağlıkçı Darp Edildi!

Malatya Eğitim ve Araştırma hastanesine gelen kadın hasta E.Y. tarafından darp edilen 2  hemşire ve 1 bayan sekreter hafif yaralandı.

Personel Sağlık Whatsapp grubumuza ücretsiz Abone ol, günlük haberler cebine gelsin. Tıkla

Sekreterin kolunda çizik, morluklar ve 1 hemşirenin yüzünde ve gözünde şişlikler diğer hemşirenin omuzunda morluk, omuzunda morluk oluştuğu gözlendi. 

Hemşire S.E.'nin yüzünde şişlik, morluk olan oluşurken, Hemşire D.A ile Sekreter H.K. darp raporu alarak dinlenmelerinin uygun görüldüğü öğrenildi.

Personel Sağlık Telegram grubumuza ücretsiz Abone ol, günlük haberler cebine gelsin. Tıkla

Yorumlar (3)
murat a 2 ay önce
Bende bugün sözel şiddete maruz kaldım, hasta; küfürler, hakaretler, tehditler savurdu, etmediğini bırakmadı, bunu her gün en az bir arkadaşım yaşıyor. bende şikayetçi oldum, beyaz kodda verdim. Siz başka kurumda çalışanlara böyle davranırsanız sizi kovarlar ama hastanede olduğunuz için yada hasta olduğunuz için kendinizi dokunulmaz mı hissediyorsunuz ? Şimdi ne moral kaldı ne birşey. Ay sonu mesaiye geçecem, her geçen gün sosyal anlamda daha da izole oluyorum-hissediyorum çünkü. Yüzlerce insanın içinde kendimi yalnız hissediyorum artık, 3 kuruş daha fazla kazanayım diye canımdan sağlığımdan olmayacam. Hakkım varsa haram olsun hepsini ki ben görevimi en iyi şekilde yerine getirdiğimi düşünüyorum...
Murat reis 2 ay önce
Bu itoglu itleri hastaneye almayacaksin.Gitsin veterinere muayene olsunlar
SAĞLIÇILAR 2 ay önce
BAŞTA HÜKÜMET YETKİLİLERİ SONRADA LANET OLASISAĞLIK SEN HANGİ CEHENNEMDE.
19
parçalı az bulutlu
Günün Anketi Tümü
Sağlık Çalışanı olarak aldığınız maaş yaptığınız işin karşılığı mı?
Sağlık Çalışanı olarak aldığınız maaş yaptığınız işin karşılığı mı?