Sağlıkçılar Testi Pozitif Çıkan Arkadaşlarının Evine Sıcak Çorba Götürüyorlar!

Tekirdağ Kapaklı Devlet Hastanesi çalışanları, kovid-19 testi pozitif çıkan ya da temaslı olduğu için karantinada olan sağlık personellerini unutmadılar. Ekipler, arkadaşlarını çat-kapı ziyaret ederek sıcak yemek ikramında bulunuyor. Koronavirüs salgını sürecinde sağlık personelleri mesai mefhumu gözetmeksizin canla başla çalışmayı sürdürüyor.

Gündem 12.12.2020, 18:59 12.12.2020, 19:02 Güler Sağlam
Sağlıkçılar Testi Pozitif Çıkan Arkadaşlarının Evine Sıcak Çorba Götürüyorlar!

Pandeminin arttığı bu günlerde ise birçok sağlık personeli de maalesef koronavirüse yakalanıyor. Kovid-19 testi pozitif çıkan veya yakın temaslı olduğu için karantinada olan sağlık personelini, çalışma arkadaşları yalnız bırakmıyor.

TIKLAYIN

“BİZ KOCAMAN BİR AİLEYİZ”

Kapaklı Devlet Hastanesi yönetimi, hazırlatılan sıcak yemekleri, mesai arkadaşlarının evlerine ulaştırıyor. Haüstaneden yapılan açıklamada, “Kovid-19 pandemisi sürecinde kovid-19 pozitif ve karantinada bulunan sağlık personellerimizle günlük sağlık sıhhat ve yemek ihtiyaçlarını sorgulayarak, sahada çalışan sağlık personellerimizin özverili yardımları ile yemeğimizi paylaşmaya ve dağıtmaya devam ediyoruz. Biz kocaman bir aileyiz.” denildi.

Personel Sağlık Telegram grubumuza ücretsiz Abone ol, günlük haberler cebine gelsin. Tıkla

Yorumlar (0)
hafif yağmur
Günün Anketi Tümü
Sağlık Çalışanı olarak aldığınız maaş yaptığınız işin karşılığı mı?
Sağlık Çalışanı olarak aldığınız maaş yaptığınız işin karşılığı mı?